titlemanager sorunu

bucksh0t

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
ben titlemanagerin tüm sürümlerini nerdeyse denedim en güncellinide denedim kullandığım sürüm 1.8.8 spigot titlemanagerin jarını atıyorum plugins'e ama consolu kapatıp açtığımda reload falan asla klasör oluşturmuyor titlemanager v.b adında dosya yok çakışmıyor ve herhangibi bir loga titlemanager hakkında birşey yazdırmıyor

MUTLU DEAGRO

Demir madencisi
Merhaba,
bunun iki sorunu vardır;

1 - Desteklenen plugin veya skript ekli değildir.
2 - Plugininiz sunucu sürümüne uyumlu değildir. Daha farklı bir plugin indirmeyi deneyin.
Sizin için bir tane bırakıyorum eğer olmaz ise başka pluginler deneyin.
İyi günler.

bucksh0t

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
@MUTLU DEAGRO,Öncelikle Merhaba Biraz Geç Gördüm Umudu Falan Kesmiştim Kusuruma Bakma Titlemanager Asla Çalışmıyor Desteklenen Pl Varmı vault placeholder Yüklü Ve Günceldir titlemanagerin sürümüde güncel ve eski sürümlerinde hepsi denendi sadece ilk sürümü çalıştı Fakat Ondada Hiç Özellik Yoktur Başka Pluginlerdede Aynı Sorunu Yaşıyorum FeatherBoard Gibi

rewyybey

Kömür madencisi
ben titlemanagerin tüm sürümlerini nerdeyse denedim en güncellinide denedim kullandığım sürüm 1.8.8 spigot titlemanagerin jarını atıyorum plugins'e ama consolu kapatıp açtığımda reload falan asla klasör oluşturmuyor titlemanager v.b adında dosya yok çakışmıyor ve herhangibi bir loga titlemanager hakkında birşey yazdırmıyor
Burda Bilen Çıkmaz Sen Onu İngilizce Foruma Yaz Mesela:https://www.spigotmc.org/forums/