TLauncher Hata

Froxy1

Oduncu
Selam ben tlanucher kullanıyorum şimdiye kadar bir sorun yaşamıyordum fakat artık bu hata çıkıyo nasıl düzelte bilirim yardım edernmisiniz Hatanın çevirisi: Dosyalar Yüklenemedi
11871

Ekli dosyalar

DarkSad

Kaşif
Soruna bir anti virüs programı sebep olabiliyor olabilir. Bilgisayarınızda bulunan tüm anti virüs programlarını geçici olarak devre dışı bırakıp oyuna girmeyi deneyin. Sorununuz çözülmezse aşağıdaki ibareleri deneyin:
  • Oyuna başka bir sürümde girmeyi deneyin.
  • %appdata%'da bulunan .tlauncher ve .minecraft dosyalarını silip girmeyi deneyin.
  • Java sürümünü güncelleyin.
Bu çözümler yardımcı olmazsa lütfen bize bildirin.

Froxy1

Oduncu
Soruna bir anti virüs programı sebep olabiliyor olabilir. Bilgisayarınızda bulunan tüm anti virüs programlarını geçici olarak devre dışı bırakıp oyuna girmeyi deneyin. Sorununuz çözülmezse aşağıdaki ibareleri deneyin:
  • Oyuna başka bir sürümde girmeyi deneyin.
  • %appdata%'da bulunan .tlauncher ve .minecraft dosyalarını silip girmeyi deneyin.
  • Java sürümünü güncelleyin.
Bu çözümler yardımcı olmazsa lütfen bize bildirin.
Dediklerinizin hepsini denedim ama olmadı nasıl yapabilirim

DarkSad

Kaşif
Dediklerinizin hepsini denedim ama olmadı nasıl yapabilirim
TLauncher'a ait resmi bir yardım kılavuzu bulunmaktadır. Orada sorununuza dair bir çözüm olabileceğini düşünüyorum. Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.

Kılavuz işinize yaramazsa [email protected] adresine bir e-posta göndererek yardım isteyebilirsiniz. Aynı zamanda internette hatayı aratarak daha detaylı kaynaklara ulaşabilirsiniz.

xxxkertenkele

Oduncu
şuan tlauncher 2,75 kullanın.2,79 sorun var ilerde fixleneceğine eminim.https://www.filecroco.com/download-tlauncher/ burdan indirin diğer tlauncheri silin.Bu linkten indiriseniz size 2,79 geçilsinmi diyecektir.Hayır diyeceksiniz.İyi günler

gamercabinet

Oduncu
Ekran görüntüsü 2023-01-29 021444.png

selam tlauncher kullanıyorum oyuna uzun süredir girmedim ve şimdi bu sorunla karşılaşıyorum.herhangi bi sürümü indirmeye çalışırken %13,%21 gibi noktalarda takılıyo bir süre sonrada bu hatayı alıyorum yardım ederseniz sevinirim