[TR] Knightcraft II Mediavel RPG

Hans Keller

Oduncu
15308

KnightCraft Tanıtım / Wiki / Kurallar

⬜ Sunucuda Başlangıç Olarak 10 Can Hakkı ile Başlarsınız. Bittiği Zaman Banlanırsınız. (Can: Ölme Hakkı) ⬜
⬛ Maximum 25 Can a Kadar Çıkabilirsiniz. (Oyun içi Para / Sadakat Sistemi / TL ile Arttırılabilir⬛
⬜ Eğer Ölürseniz Sizi 120 Saniyelik Yerde Tutar ve Takım Arkadaşınız Sizi Kaldırabiliyor. (Can Hakkınız Gitmez) ⬜
⬛ Sunucuda Zorluk Sistemi Olduğundan Ne Kadar Gelişirseniz Oyunda Sizi O kadar Zorlamaya Devam Eder. ⬛
⬜ Sunucuda 25 Claim Alma Hakkınız var. (Claimlerinizi Bitişik yada 1 Blok Boşlukla Yapabilirsiniz.) ⬜
⬛ Sunucuda Özel Para Sistemi ile NPC'ler den, Oyuncularla Ticaret ile Veya Görevlerden Para Kasabilirsiniz. ⬛
⬜ Sunucudan Kasılan Para ile Gelişim Eşyaları Veya Oyun Can Hakkı Alabilirsiniz. ⬜
⬛ Sunucuda Takım Olmak Çok Önemli, O Yüzden Takım Olmanın Bazı Avantajlarını Ekledik ⬛
⬜ Sunucudaki Zorluk Yüksek Olduğundan Farmlarda Kolaylık Sağlayarak Oyunu Dengeledik ⬜
⬛ Sunucu MMORPG Hardcore ve Macera Dungeon Tarzı Tasarlandı. (Teknik Mod Yok) ⬛
⬜ Sunucuda Başka Oyuncuların Eşyalarını Yağmalamak Veya Saldırmak Serbest (PVP AÇIK) ⬜
⬛ Sunucudaki Oyuncularla Oyun İçinden Sesli Sohbet Özelliği İle Konuşabilirsiniz. ⬛

⬜ KnightCraft Vip Sistemi Getirdik (Detaylar: Discord adresimizde ) ⬜

Güçlenmenin Sonu Olmayan Bu Oyunda Takımını Kur ve Bosslar ve Arena da Gücünü Göster...

Sunucu 31.08.2022 saat 20:00 tarihinde açılacaktır.
Sunucu yarın açılacağı için ip'yi ekleyemedim.
Discord adresimiz :
a6xfr7zFjm

KnightCraft II

Taricane

Oduncu
Sunucu hala devam ediyormu yoksa kapandımı? Discord a ulaşamadım da.