Vampir Güçleri Taşına bilinir icat.

GurkanGG

Demir madencisi
Function sistemi ile hazırlanmış istediğiniz her yere kurabileceğiniz taşınabilinir sistem.

İstek karakter.

Ali: Kanka vampir karakteri olsun. uçabilir, yıldırım atabilir, insanları kazığa oturtur, ısırıp can çalar ve bide ultisi olsun.

Ve bende alinin bana verdiği karakteri yaptım şimdi 2 inci karakterimi sizlere göstereceğim umarım beğenirsiniz. Videolu anlatım için BurayaTıklayın.

Vampir Karakter bilgileri:
Adı: Vampir (yani istediğiniz ismi verebilirsiniz ali bir isim koymadı)

Yaşı: 500 ün üzerinde (ali yine yaş söylemediği için siz rp de istediğiniz ismi ve yaşı kullanın)
Mevkisi: Savaşçı (Sistemin sonunda karakter bittikten sonra fark ettim ki bu karakter savaşçı bir karakter.)

Vampir güçleri:
166

Bu sistemi indirdiğiniz anda 2 adet menü çıkıyor karşınıza sağ taraftaki puan tablosu ve "TAB" Tuşuna basınca görünende mananız.

167

168

Puan toplamak için mob öldürmeniz gerekir.

169

170

3000 puan toplarsanız kızıltaş bloğunu çalışma masasının üzerine atarak vampir güçlerini kazanabilirsiniz.

171

172

173

174

175

5 adet gücünüz bulunuyor. Bu itemleri "Q" harfine basarak kullana bilirsiniz.
176

177

178

Havai fişeğini atarsanız kanatlar gelir. Sonrasında süzülürken havai fişeğine sağ tıklamanız yeter.
179

180

Alaz çubuğunu yere atın ve vampirin güçlü yıldırımları bırakın alaz çubuğunu bulsun.
181

182

Kazığa oturtma. Yakındaki canavarları hedefleyip bir bir kazığa oturtur.
183

Ve en son özeliği ultisi karakteri 10 saniyeliğine ölümsüz yapar ve etrafına yıldırımlar çarptırır.

Eksta olarakta karakter zehirlenmiyor böylece çürük et veya örümcek gözü yiyebilirsiniz. Sistemi kurmayı biliyorsanız Buradan indire bilirsiniz.

Jesuuuuu

Kömür madencisi
Harika olmuş Gürkan! Eline, emeğine sağlık.. 👏