Yararlı Skriptler V2

Huseyin_mc

Nether kaşifi
Minecraft Türkiye - En Yararlı Skriptler V.2
Bence olmazsa olmaz, ek güzellik katar sunucuma bu skript...
Selam Minecraft Türkiye ailesi. Bugünkü konu, bizim önceden açtığımız en yararlı skriptlerin 2. versiyonu. Gelin hep birlikte bugün 4 tane skripte göz atalım. Dedim 3 çok az, bu sefer 4 yapalım. Eminim, bu skriptler sizi sıkmayacak. Arada bir iki tane var eğlenceli, sunucunuza renk katar mı bilmem. Her neyse, alın çayınızı elinize! Bu sefer elime kahve aldım çay değil. Sıcacık içerek yazıyorum. Neyse uzatmayalım, bir de daha önünüzde 4 skript var...
! ÇALINTIDIR !

mc-tr-v2-skript-1.jpg

Edit Skripti | Sanal Puan İçin İdeal Bir Sistem!

Bizi ilk skriptimizi @xDespee adlı kullanıcının yaptığı skript karşılıyor. Bu edit skriptinde, yosunlu kırık taşları kırıyorsunuz ve puan kazanıyorsunuz. Bu puanla eşya da satın alabiliyorsunuz. Tabii bunlar sizin sandığınız normal "Et, tahta" gibisinden değil işte. Güçlü, edit aletler karşılıyor sizi. Edit adı da buradan geliyor. Yani şu, edit kask, edit zırh, edit kılıç gibi eşyalar alabiliyorsunuz. Bu editin normal eşyalardan farklı olmasının nedeni büyülü olmasıdır. Yani normal eşyalardan daha güçlüdür. Ayrıca not düşmekte fayda var; sadece büyülü eşyalarda geçerli oluyor ve bu oyundaki tüm büyülenebilen eşyalar değil. En çok gerekli olanlar kullanılmış.

Edit Puanı görebilme, harcadığı edit puanını görebilme, dönüştürdüğü taşların toplamını görebilme, taşların dönüştürülmeden önceki kırılma sayısını görebilme, toplamda kırdığı taş sayısını görebilme, aktiflik süresini görebilme, mağazaya girme ve sıralamaları görebilme gibi özellikler bulunmakta. Mağazadan, 5 set, 5 kazma, 5 kılıç ve 5 yay alabiliyorsunuz. Galiba biraz beğendiniz gibi. Ee iyi o zaman. Aşağıdan indirin bakalım bir de deneyin beğenecek misiniz hepimiz görelim.

Skript ve daha fazla ayrıntı için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

mc-tr-v2-skript-2.jpg

Günlük Ödül | Her Gün Yeni Bir Ödül Alın!

Galiba eklentisinde sıkıntı yaşadınız ve bu yüzden bunun gibi bir skript arıyorsunuz. Merak etmeyin yolladım geldi. Kısa ve öz geçeceğim. 24 saatte bir ödül alıyorsunuz. Bu hediyeler de sizin menünüze ekleniyor. Bu hediyeleri açıp belirli oranda -eğer rakamlarla oynamadıysanız 100 ile 5000 lira- para kazanıyorsunuz. "Para miktarını nasıl ayarlayacağım? Belki bozarsam?" falan diyenler ürkmesin, options hayatınızı kurtarmaya geliyor.

Eğer "Nasıl düzenlerim?" diyorsanız, küçük rehber aşağıda:

Spoiler: Tıkla!

Ortak bir para yok yani. Atıyorum açtınız hediyenizi. 2035 para verdi. Tamamen skriptin oluşturduğu basit bir şans oyunu. Günden güne değişmiyor. Fazla uzatmadan skripte geçelim diyorsanız, sizi fazla tutmadan altta linkini vereyim.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

mc-tr-v2-skript-3.jpg

Maden Skripti | Özgürce Alın ve Satın!

Tabii kimse kendi skriptimi ekleyeceğimi düşünemezdi. Sanal markete benzerlik bir skript bu. Kazandığınız madenleri satabiliyorsunuz, ihtiyacınız olan madenleri de alabiliyorsunuz. 9 tane maden var. Bunlar taş, kömür, zümrüt, altın, kızıl taşı, elmas, demir, lapis ve kırık taş. Alış verişinizi menü ile yapacaksınız. Bir sürü komutla yapmak zaman kaybıydı. Parayı da nasıl değiştirdiğinizi söyleyip gideceğim merak etmeyin.

Ayarlama sistemini anlamışsınızdır herhalde. O yüzden sadece parayı anlatıyorum. Kod içinde
(player, iron ingot, 250) gibi şeyler yazacaktır. Sadece /maden komutuna bağlı menüdeki sayıları -parayı- değiştirin. Sayılar size kalmış bir şey. Birazcık daha bilgi için konuyu ziyaret edebilirsiniz. Diğer skriptlere de yer verelim azcık.

mc-tr-v2-skript-4.png

Uyuşturucu Skripti | Suncunuza Renk Katın!

4. skripte hoş geldiniz. Birazcık yarardan uzak ama eğlenceli bir skripti listeme eklemek istedim. Bu skriptte uyuşturucu üretebilip satabiliyoruz. Uyuşturucular hakkında bilgi verir size skriptteki menü. Menüyü açtığınızda 7 bölüm göreceksiniz. Uyuşturucu bilgilerini ilk bölümde veriyor. İkinci bölüm karaborsa ile ilgili. 3. bölümde karteller bulunmakta. Tüm liderleri ve aktif bölgeleri, bu bölümde görürsünüz.

4. sırada uyuşturucu üretimi var. Uyuşturucular için gerekli malzemeler göreceksiniz ve nasıl yapıldığını öğreneceksiniz. 5. bölümde satış işlemi var. Bunları yaptıktan sonra polise yakalanmadan satıyoruz. 6. bölümde ise bir doz lazımsa, alın ve öyle gidin. 7. bölümde ise kartel menü bulunmakta. Bu kartele girmek için belirli miktarda para ödemelisiniz. 53 kişi girdiği zaman kartel dolu olur. Eğer skripti özetlersek ortaya böyle bir şey çıkar. Detaylı bilgi içeride saklı. Aşağıda verilen konuyu açın ve tasarımla birlikte okumaya başlayın...

son.jpg

Konunun sonuna geldik Minecraft Türkiye ailesi, sonraki konuda görüşmek dileğiyle, esen kalın
!

Son düzenleme:

2qke

Kütüphaneci
Konu direkt olarak kopyalanmış, yani çalıntı.

6067

Bari bu yazıları değiştirseydin. :D

2qke

Kütüphaneci
Çalıntı olduğunu şimdi yazmışsın? :d neyse, tartışmayacağım.

Sikiskenpanda

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Hocam benim nitrado da 1 yıllık 200 kisilik sunucum var açacaktım sonra işe girdim bakamadım size vereyim siz açın isterseniz boşa gitmesin siktiğimin almanları boş beleş para kazanmasın

2qke

Kütüphaneci
Ne yaptığını biliyorum ama uğraşmayacağım, iyi günler.