YETKİLİ ALIMI BAŞVURULARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!

dxxz

Kömür madencisi
Hepinize merhaba değerli forum kullanıcıları, ben Dxxz,

Bugün sizlerle birlikte ilk defa başvuru yapacak kişiler için kendi deneyimlerimden yararlanarak bir kaç püf nokta ve bilgi vermek istedim. Bu yüzden "Yetkili alımı başvurularında dikkat edilmesi gerekenler" konusunu ele almak istedim.

Başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken maddeler;
1- )
Başvuru yapacağınız zaman çok heyecanlı olmamanızı tavsiye ederim, ayrıca hızlıca yazayım da hemen bitsin göndereyim düşüncesine girmeyin.
2- ) Kendinizden bahsederken hiç çekinmeden üşenmeden uzun uzun anlatın, unutmayın sizi alacak kişiler kişiliğinizi de öğrenmek istiyorlar.
3- ) Diyelim ki birinci elemeyi geçtiniz ve sizi sesli mülakata aldılar burada da yazılı yaptığınız işi sesli bir şekilde yapacaksınız, kendinizden emin olun ve rahat konuşun stres veya heyecan yapmayın. Söylediğiniz şeyleri seçerek ve dikkat ederek konuşun.
4- ) Başvurunuzu kusursuz bir şekilde yaptınız ve her şey tamam artık yapmanız gereken bir şey var başvuru yaptığınız sunucuda aktif olmanız ve başvuruda verdiğiniz discord hesabınızın özel mesajlara açık olmasına dikkat edin, eğer başvurunuz onaylanırsa ya gmail üstünden ya da discord üzerinden dönüş yapacaklardır.
5- ) Başvuruda sorular sorulara baştan sarma cevaplar vermeyin, gerekirse bir konunun üstünde 5 satır yazı yazın ancak kısa kısa cevaplar vermeyin. Dediğim gibi yöneticiler kişileri tanımak için sorular sormakta bundan dolayı çekinmeyin ve mantıklı,dikkat çeken özelliklerinizi belirterek yazmanız. Bana göre en önemli maddelerden biri de budur.

Açıkçası bu verdiğim 5 maddeye dikkat ederek başvuru yaparsanız muhtemelen göz önünde bulundurulan bir başvuru formu hazırlamış olursunuz. Eğer kötü davranışlarınız var ise örneğin ; argo,küfür,ego vb. özelliklere sahipseniz bu davranışlardan vazgeçmeniz gerekmektedir bu özellikler başvurunuz ne kadar iyi olsa da yöneticiler bu özellikleri sevmemektedir. İyi forumlar