YILDIZCRAFT | YETKİLİ ARANIYOR | MODERATÖR REHBER ADMİN | +16 +18 ARASI

mertcanbal57

Oduncu
YILDIZ CRAFT - SURVİVAL -YETKİLİ BAŞVURU

Yeni Açtığımız Sunucuya Yetkili Aranıyor Daha Doğrusu Yetkili Kadro Sunucumuz Baya Bir Geçmişi Vardır YıldızSky YıldızNW Bunlar Hep Bizim Açtığımız Sunuculardır Şimdide YıldızCraft Açtık Çok Güzel Sistemlerle (Yetkili Arıyoruz Acil Bir Şekilde Sunucuyla İlgilenecek)

Yetkili Olacaklar Bu Kuralları Bilsinler Ve Kabul Etmiş Olacaklar

- Küfür/Argo Yasak En Önemli Kurallarımızdan

- Oyunculara Karşı Kışkırtıcı Tavırlar Veya Sinirli Yaklaşımlar Yasaktır (Bunu Yapanlar Direk Banlanır)
- Oyuncular Size Ailevi Veya Sülalenize Küfür Ederseler Bile Sakin Kalıcaksınız Ve Ne Yapılması Gerekiyosa Yapcaksınız
- Oyunculara Bilgi Vermek Zorundasınız Örnek (Şunu Nasıl Alabilirim Veya Şu Nedir ) Gibi Soru Soranlar Elbet Olacak Sizde Yardım Edeceksiniz
- Yetkili Kadro Düzenine Uyacaksınız Üst Yetkiliniz Size Bir Görev Veriyosa Yapacaksınız
- Aktif Olmıyacan Zaman Sebebiyle Birlikte Kurucuya Yazıcaksınız (Ben Bugün Aktif Olmıyacam Derslerime Çalışmak Zorundayım Tarzı) Ayriyetten Boş Sebeplerden Aktif Olamayanlar Atılacaktır (Ben Oyun Oynayacam Çıkmak Zorundayım Veya Ben Bugünlük Girmiyecem ) Gibi Sebeplerden Yazanlar Direk Yetkili Kadrosundan Atılacaktır Ayriyetten Sunucuyla İlgilenmeyip Başka Oyun Oynuyanlarda Aynı Şekil Atılacaktır

KURALLARIMIZ BUNLARDIR YETKİLİ OLCAKLAR BUNLARI KABUL ETMİŞ OLCAKLARDIR

- SUNUCUDA HER YETKİLİNİN YAPMASI GEREKENLER

- Sunucuyla İlgilenmeleri

- Sunucudaki Düzeni Korumaları Lazım
- Oyunculara Yardım Etmeleri Lazım
- Küfürlere Hilecilere Karşı Korumaları lazım

- Oyunculara Karşı Üsluplu Şekilde Konuşmanız Şart

- Aktif Olmanız Gerek Zorunlu Bir İşiniz Çıkmadığı Sürece

ALTTAKİ LİNKDEN BAŞVURABİLİRSİNİZ ŞARTLARIMIZ BAŞVURU YERİNDE YAZIYOR

FORUM : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4fr0PQ6BlSYHjeA0EFcxuxIGy6iAI8-_DdpIHw4z_MQsgwQ/viewform