001 error in rise client

HaiOFFpixel

Kömür madencisi
Bunun için google translate kullanıyorum, ancak CRAFTRISE'ı her açtığımda 001 hatası aldım. Bilgisayarı yeniden başlatmayı ve yeniden yüklemeyi denedim, ama hiçbir şey yapmadım. LÜTFEN BANA YARDIM ET

HaiOFFpixel

Kömür madencisi
Bunun için google translate kullanıyorum, ancak CRAFTRISE'ı her açtığımda 001 hatası aldım. Bilgisayarı yeniden başlatmayı ve yeniden yüklemeyi denedim, ama hiçbir şey yapmadım. LÜTFEN BANA YARDIM ET

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Rise Client Is No Longer Supported On Other Launcher's Expect CraftRise Launcher, That Launcher Made By The People Make RiseClient. Now You Should Use His Own launcher By The Way CraftRise Launcher Got RiseClient In It So You Will Still Play On RiseClient. To Download It You Need To Press "Oyna" At The Site Of CraftRise Client, The Site To Download CraftRise Launcher:

Beratx

Kızıltaş madencisi
Merhaba,

Craftrise sitesi üzerinden yüklemeyi tekrar deneyin. Fakat bu sefer bilgisayarınızdan, "Craftrise launcher" a ait bütün bileşenleri silersen, sorunun çözüme kavuşacaktır. (Try uploading again through the Craftrise site. But this time, if you delete all the components of "Craftrise launcher" on your computer, the problem will be solved.)

iyi forumlar..

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Merhaba,

Craftrise sitesi üzerinden yüklemeyi tekrar deneyin. Fakat bu sefer bilgisayarınızdan, "Craftrise launcher" a ait bütün bileşenleri silersen, sorunun çözüme kavuşacaktır. (Try uploading again through the Craftrise site. But this time, if you delete all the components of "craftrise launcher" on your computer, the problem will be solved.)

iyi forumlar..
RiseClient Dedi CraftRise Launcher Değil

Ad Bulamadım

Altın madencisi
@Ad Bulamadım, her şeye karışmak zorunda mısınız :)
RiseClient ile Craftrise Launcher aynı şey.
RiseClient Error'larını İyi Bilirim 001 Error'u RiseClient'de Olur CraftRise Launcher'da Değil, RiseClient'i CraftRise Launcher Hariç Başka Launcher'larda Kullanırsanız 001 Error'u Alırsınız Ve Sen Her Şey'e Karışıyorsun Ben Değil, Ben Sadece Yardım Etmeye Çalışıyorum. Bu Yorumunuzdan RiseClient Hatalarını Bilmediğiniz Çok Belli Oluyor. Sadece Konuyu Okuyup Hatayı Okumakla Olmuyor, Önce Konuyu Okursun Sonra Hatayı Anlarsın Sonra Hatayı Araştırırsın Ve Cevap Verirsin.:)

Chanly

Altın madencisi
dostum iyi misin :D
bir şeyler anlatıyorsun fakat anlattığın şeyleri kendin dahi anlamıyorsun. riseclient ile craftrise launcher aynı şey.
bazıları riselauncher der, bazıları craftrise launcher bazıları ise riseclient. gereğinden fazla boş konuşuyorsun ve bu benle beraber bir çok forum yazarını rahatsız etmekte. lütfen kendinize çeki düzen verin :)

Son düzenleme:

Ad Bulamadım

Altın madencisi
dostum iyi misin :D
bir şeyler anlatıyorsun fakat anlattığın şeyleri kendin dahi anlamıyorsun. riseclient ile craftrise launcher aynı şey.
bazıları riselauncher der, bazıları craftrise launcher bazıları ise riseclient. gereğinden fazla boş konuşuyorsun ve bu benle beraber bir çok forum yazarını rahatsız etmekte. lütfen kendinize çeki düzen verin :)
Bana Boş Konuşuyorsun Diyeceğine Kurallara Uy,
Tabi ki neyi kullanıp kullanmayacağınıza ben karar vermiyorum. Fakat windows vistayı kullanmayın demedim, önermiyorum dedim. Okuma ve yazmanızı düzeltmeniz için aşağıya bir eğitim seti bırakıyorum, belki işinize yarar iyi günler :)

https://www.gittigidiyor.com/kitap-dergi/is-bankasi-ilk-okuma-kitaplarim-dunyayi-ogreniyorum-12-kitap-set-1_pdp_637235660
Orada Yazdığın Mesajla Adamla/Kadınla Resmen Dalga Geçmişsin, Kadına/Adama Çocuk Kitapları Vermişsin Çocuk Kitabı! Bu Yazdığınla Onunla Dalga Geçdiğin Gözüküyor, Bu Kurallara Aykırı Yani Önce Kendine Sonra Kurallara Bak, Sonrada Bana Birdaha Yanıt Verme. :)(y)

Chanly

Altın madencisi
Bunu illegal bir şekilde 64 beğeni kasan adam söylüyor. Trajik :)

Chanly

Altın madencisi
Kendimi üstün gördüğümü nerden çıkardınız bilmiyorum. Kimseyle de dalga geçmedim, arkadaş yerinde bir cevap istedi bende istediği cevabı verdim :) Lütfen konu dışı yazmayın, sorununuz varsa dc gelin halledelim.

Smh#4642

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Kendimi üstün gördüğümü nerden çıkardınız bilmiyorum. Kimseyle de dalga geçmedim, arkadaş yerinde bir cevap istedi bende istediği cevabı verdim :) Lütfen konu dışı yazmayın, sorununuz varsa dc gelin halledelim.

Smh#4642
Dc Gelirdim Ama Daha Kodlama Çalışacağım, Almanca, Fransızca, İspanyolca Ve Onun Gibi Dilleri Çalışacağım. O Yüzden Görüşürüz, BB

Chanly

Altın madencisi
çalışacağınıza eminim, bahsettiğiniz dilleri anca sizin gibi üstün zekalı insanlar ezberleyebilir zaten.

Son düzenleme:

Chanly

Altın madencisi
bu konuyu açan yabancı arkadaş bizim mesajlarımızı gördüğünde neler diyordur acaba 😄

@HaiOFFpixel I'm sorry. We cannot understand you because the translation does not translate the words you have written properly.

HaiOFFpixel

Kömür madencisi
I installed craftrise laucher or what it is and i opened it and i got that error <001>