1. DÖNEM

Nasors

Zümrüt madencisi
8932

Hepinize selamlar değerli minecraft-türkiye forum üyeleri, bugün sizinle birlikte sıcak ortam yapmak istedim.

Bu dönem ne oldu?

Bildiğiniz gibi 1. dönem bitti. 31 Ağustos'ta ilk olarak telafi eğitim başladık sonra 21 Eylül'de 1 ve 2. sınıflar açıldı. (anaokullar açılmış mıydı? Orasını bilmiyorum) 2-3 hafta geçtikten sonra sınav seneleri olan 8 ve 12. sınıflar açılmıştı. Bir bakmışız ki uzaktan eğitimde öğrendiklerimize sınav olacakmışız. Bazılarımız sınav oldu bazılarımız olmadı o zamanlarda olan İzmir Depremi vardı ve okullar 1 hafta tatil edildi. İzmir'de yaşayanlar geçmiş olsun hepinize. Vakalar yükseldi tekrardan uzaktan eğitime geçiş yapıldı. 2021 başlangıcında tekrardan sınavlar ele alındı fakat Milli Eğitim Bakanlığın açıklaması tarafından Ortaokullar performansla Liseler ise okul sınavları ile dönem bitirecekmiş diye biliyorum. Yanlışım varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Bu şekilde anlatmaya çalıştım. :D

Uzaktan Eğitimden açıkçası hiç verim alamadım. Çok zordu. Anlaşılmıyor ders gidiyor, mikrofon kapanıyor. Sayısal derslerden çok zor anlıyorsunuz, okuldaki gibi verim alamıyorsunuz. Ben hiç iyi bir dönem geçirdiğimi zannetmiyorum.

Peki sizin düşünceleriniz nelerdir? Siz nasıl dönem geçirdiniz? Aşağıda yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayınız. Konuyu da beğenmeyi unutmayınız. Değerli Minecraft-Türkiye forum üyeleri...

Justin07

Demir madencisi
Ekli dosyayı görüntüle 8932

Hepinize selamlar değerli minecraft-türkiye forum üyeleri, bugün sizinle birlikte sıcak ortam yapmak istedim.

Bu dönem ne oldu?

Bildiğiniz gibi 1. dönem bitti. 31 Ağustos'ta ilk olarak telafi eğitim başladık sonra 21 Eylül'de 1 ve 2. sınıflar açıldı. (anaokullar açılmış mıydı? Orasını bilmiyorum) 2-3 hafta geçtikten sonra sınav seneleri olan 8 ve 12. sınıflar açılmıştı. Bir bakmışız ki uzaktan eğitimde öğrendiklerimize sınav olacakmışız. Bazılarımız sınav oldu bazılarımız olmadı o zamanlarda olan İzmir Depremi vardı ve okullar 1 hafta tatil edildi. İzmir'de yaşayanlar geçmiş olsun hepinize. Vakalar yükseldi tekrardan uzaktan eğitime geçiş yapıldı. 2021 başlangıcında tekrardan sınavlar ele alındı fakat Milli Eğitim Bakanlığın açıklaması tarafından Ortaokullar performansla Liseler ise okul sınavları ile dönem bitirecekmiş diye biliyorum. Yanlışım varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Uzaktan Eğitimden açıkçası hiç verim alamadım. Çok zordu. Anlaşılmıyor ders gidiyor, mikrofon kapanıyor. Sayısal derslerden çok zor anlıyorsunuz, okuldaki gibi verim alamıyorsunuz. Ben hiç iyi bir dönem geçirdiğimi zannetmiyorum.

Peki sizin düşünceleriniz nelerdir? Siz nasıl dönem geçirdiniz? Aşağıda yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazmayı unutmayınız. Konuyu da beğenmeyi unutmayınız. Değerli Minecraft-Türkiye forum üyeleri...
evet evet bende katılıyorum derslerden çok verim alamıyoruz ve internet kopmaları çok oluyor malum türkiyedeyiz normal .d ama umarım bir sonraki dönem pandemi biter sevdiklerimizle iç içe oluruz <3

Acablade

Demir madencisi
Ne kadar ders konusunda en verimli dönemimi geçiremesem de kendimi belirli alanlarda geliştirdiğimi düşünüyorum, o yüzden ikisi birbirini nötrlediği için ortalama bir dönem geçirdim diyebilirim. Düşünceme gelirsek, yüz yüze ders tabii ki benim için daha iyi bir seçenek çünkü hem arkadaşlarımla birlikte olacağım hem de dersleri daha aktif bir şekilde dinleyebileceğim.

Leseydan

Kömür madencisi
ne kadar verimsiz geçse de bence herkes eşit derecede ders çalışa biliyordu o yüzden güzel oldu bence.

Ilunga

Kömür madencisi
Yüz yüze olan sınavlara girmek zorunda kalan birisi olarak pandemi dönemine rağmen uzaktan eğitim aracılığıyla dönemi 94.65 ortalamayla kapattım. Sadece çok fazla çalışmak gerekiyor, umarım başarılı oluruz. Sağlıcakla kalın!

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Ekli dosyayı görüntüle 8932

Bu dönem ne oldu?

8. Sınıfta ortalamam 99 olmasına rağmen 9. sınıfta ortalamam 80'e düştü.
Çabucak okulların açılmasını istiyorum.
Katılanlar?