Adinus Network Alımlar Açıldı!

AdinusStudios

Oduncu
Merhabalar DesertHawk Network Yeni Takim Arkadaşları Arıyor. Katılmak İcin Basvuru Formunu Bana Discorduma Gönder. Hemde Yorumlar Kısmına Yazınız.

Başvuru Formu:
1) Başvurulan pozisyon:

Ortak
Yardımcı
Moderator
Rehber
Mimar
Tasarımcı
Pluginer
YouTuber
Discord Sorumlusu

2) Adınız ve Yaşınız:

Örnek: Berk 16

3) Kendinizi nasıl tanımlarsınız?:
4) Neden sizi seçmeliyiz:
5) Yazmış olduğunuz en iyi eklentinin işlevi (varsa):

Discord Adresim: Rektinizim#2022

fgsamsun

Kömür madencisi
1) Başvurulan pozisyon:

Moderator

2) Adınız ve Yaşınız:

Furkan 13

4 senedir mc oynuyorum mc ile ilgili bilgim çok fazla 2-3 defa sunucu yöneticiliği yaptım. Yetkili olmak hayallerimin bir parçası.

Sunucuda yaşanan problemleri çözebilirim. Örneğin: 2 kişi kavga ediyor bunları ayırlabilirim birisi oyun hatası kullanıyor ya da dolandırıcılık yapıyor cezasını verebilirim.

Yazmış olduğum hiçbir eklenti yok çünkü programlama bilgim yok programlama bilgim olsa belki yazabilirim.

Not: Discordunuza ulaşamadım bana ulaşmak isterseniz ismim: fgsamsun55#7571

BromoT

Oduncu
1) Başvurulan pozisyon:

Rehber.

2) Adınız ve Yaşınız:

Umut Yunus Kaya, 15 yaşındayım.

2 defa sunucu kurmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. Nedeni ise bilgisayarım güçlü olmadığı için sunucuyu kaldıramıyordu. Onun için hepsinde başarısız oldum. Ama anlamadığım bir şekilde insanlarla hemen iyi ilişkiler kurabiliyordum, bu nedenden dolayı bir sunucuda rehber oldum. Orada iyi işler başardım oyuncular beni seviyordu aynı zamanda o sunucunun reklamını da yapıyordum, bana maaş vereceklerini söylemişlerdi. Lakin vermediler bende çıktım oradan.

3. soruda dediğim gibi, insanlarla iyi geçiniyorum yani tanımadığım bir kişi ile hızlı bir şekilde anlaşabiliyorum. Aynı zamanda hilelere karşı çok iyi işler başarmıştım önceki sunucuda.

Yazmış olduğum bir eklenti yok. Fakat java öğreniyorum ve mod yapmaya çalışıyorum.

Discordunuza ulaşamadım, bana ulaşmak isterseniz discord hesabım: !BromoT#6997

RifRa0607

Oduncu
1) Başvurulan pozisyon:
Mimar

2) Adınız ve Yaşınız:
Samet 16

RifRa-Samet 16 yaşıdnayım Ankarada Yaşıyorum

Mimarlığıa kendimi laik görüyorum ve kendimi orta seviyede görüyorum yaptığım mimarlık çalışmaları var isterseniz size atabilirim ve yapabileceğimin en iyisi yapacağım yanlız sadece hafta sonları gırebılıyorum ztn mimarda fazla aktiflik beklemezsınız build yapar bittiri takılır çıkarım saygılar sevgiler

var discordan isterseniz builderimi gösterebilirim

Discord : RifRa#3131 (nitrom var 4 aralıkta biticek ulaşamayabilrisinz)