Anlaşılmaz sesler duyuyor ve etrafımda koşan oyuncu figürleri görüyorum

Arkhos

Oduncu
Yaklaşık 5 yıldır Minecraft oynuyorum, ancak hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım. Yaratıcı oyun modunda, bir köyde yapılar inşa ediyordum. Bir süre sonra, --hiç basınç plakası koymamış veya envanterime bile almamış olmama rağmen-- hiç durmadan, arka arkaya gelen basınç plakası sesleri gelmeye başladı; ancak bir süre sonra kesildi. Bu olayın, oyundaki bir tür hatadan falan kaynaklandığını varsayarak oyunuma devam ettim. Kısa süre sonra, yeniden bir ses duyuldu. Bu seferki ses farklıydı, daha önce hiç duymadığım bir sesti. Açıklaması biraz zor, ama az da olsa helikopter sesine benziyordu diyebilirim. (Çok az)

Bahsettiğim "helikopter benzeri" sesler kesilince, normal oyuna devam ettim (her ne kadar biraz ürkmüş olsam da.). Bir süre oynadıktan sonra; köyde hiç köylü kalmadığını fark ettim. Belki de canavarlar öldürmüştü diye düşündüm. Ancak gece-gündüz döngüsü kapalıydı ve yağmacılardan eser yoktu. Köyün hemen yanında bir orman vardı, ama oraya hiç gitmemiştim. Orada bir şeyler olabilir diye düşündüm; çünkü bir süredir oyunu oynamamıştım ve yeni sürümlerde oyuna gelen bazı şeylerden habersiz olma potansiyelim vardı.

Yüzümü ormana döndüm...

Koşan bir oyuncu figürü gördüm. Oyunu çevrim içi bile oynamıyordum, ve üzerinde isim de yazmıyordu. Küçük yaşlarımdan kalan "Herobrine" veya "Entity 303" gibi söylentiler aklıma geldi.

Korku içinde oyunu kapattım, ve hızlıca odamı terk ettim. Şimdi ise telefonumdan bunu yazıyorum.

Siz de böyle bir şey yaşadınız mı? Anlattığım şeyler, yeni güncellemede gelen özellikler de ben mi anlamadım? İsterseniz, dünyanın tohumunu da verebilirim sanırım.

Muhtemelen dünya seed bozuktur , mod yüklü olabilir , ya da bilgisayarına kötü amaçlı biri girip seni korkutmak amaçlı bunu yapmış olabilir dostum :D rahatlıkla oynayabilirsin ben de 8 yıldır oynuyorum fakat hiç böyle birşey denk gelmedi ya da ben beceremedim Dünyanın Seedini Atarsan Sevinirim

BUGRA1126

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Köylüler Basıyodur Yada Blok Koyduğunda Kulaklığından Farklı Ses Çıkıyodur Rahatlıkla Oyununa Devam Edebilirsin :D Bana Ulaşmak için [email protected] sana bir sunucu kurup orada sorunsuz oynayabilirsin Rahatlıkla artık oynayabilirisn hiçbir sıkıntı yok olmalıdır yada durumu mojang a bildirebilirsin ve onlar sana yardımcı olabilir iyi günler iyi oyunlar

mayınkıraftçı tuna

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Doğruyu söylemek gerekirse bende ses duyuyorum garip ama umursamıyom ama sen diyince korktum zaten herobrine dan madene gidemiyom.