Başkası Benim Adıma Kayıt Olmuş

WinstonXP

Oduncu
İlkkez Arkadaşımın Tavsiyesiyle CraftRiseye Girecektim Kayıt Ol Dedim Minecrafttaki İsmim WinstonXP Yazdım Ve Kayıt Ola Tıkladım Hata Verdi Daha Önceden
Alınmış Diye Ve Benim Hesabım Orjinal Premium Ve Korsan Oynamakta Asla İstemiyorum Umrım Yardımcı Olursunuz.

(Destek Açamıyorum Çünkü Kayıt Olamıyorum)

Son düzenleme:

Aesthetic

Oduncu
aynısı benim başımada geldi yetkililerin birşey yapabileceğini sanmıyorum sonucta premiyumsuz bir sunucu

Kıvanç

Kömür madencisi
İlkkez Arkadaşımın Tavsiyesiyle CraftRiseye Girecektim Kayıt Ol Dedim Minecrafttaki İsmim WinstonXP Yazdım Ve Kayıt Ola Tıkladım Hata Verdi Daha Önceden
Alınmış Diye Ve Benim Hesabım Orjinal Premium Ve Korsan Oynamakta Asla İstemiyorum Umrım Yardımcı Olursunuz.

(Destek Açamıyorum Çünkü Kayıt Olamıyorum)
Merhaba , Siz Zaten Minecraft Yazılımına Para Vermişsiniz . Onlara destek olmuşsunuznuz . Yani İsminizle hesap açılması çok doğal birşey . Craftrise sunucsunda Nerden Baksanız 20.000 hesap var . Bu Durumda Bizede destek verirsiniz . Yani Şimdi Korsan Oynamamanın bir mağnası yok . Siz Desteginizi Vermissiniz. Craftirse Zaten Crackli Sunucu Korsan gibi birşey . sizde *TeamExtreme1.8* İndidirekek Korsan oynayabilrisiniz Craftrise Kayıt Olmak İstiyorsanız https://www.craftrise.tc/kayit Umarım Yardımcı Olmuşumdur . İyi Oyunlar

TheBruge

Kömür madencisi
Dostum senin hesabın orda diye senin üstüne olacak değil çünkü craftrise merdiven altı dedikleri direk kullanıcı adı ile girenler den dolay ıhesabını kaybetmişsindir başka bir hesapla girmeyi deneyebilirsin başka bir adla

-Premiumu olmayan dm