Bedava 3GBdan 40GBa kadar ram veren Hosting

Memnun kaldınız mı

• Kullanılan toplam oy
    3

egemobile

Oduncu
Falixnodes adlı bir hosting firması keşfettim ve tamamen ÜCRETSİZ olarak kullanılabiliyor şuan bu site üzerinde 40gb ram alabiliyorum henüz çok keşfedilmediği için (Yaklaşık 82k aktif üyesi var türkiyede keşfedilmedi) yüksek ramleri bedavaya alabiliyorsunuz hosting firmasına ilk girdiğinizde size direk 3gb ram veriyor ve reklam gelirleri ile ayakta duruyor .Siz reklam izledikçe size falixcoin veriyor ama falixcoin kazanmak için en hızlı yol join for reward istenilen dc sunucularına katıldığınızda size 10 FALİXCOİN veren bir sistem günde yaklaşık +2gb ram kazanabiliyorsunuz ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve şimdiden kendi büyük minecraft serverımı kurabilecek kadar ram e sahibim

Eğer herhangi bir dc sunucusuna katılmak veya reklam izlemek istemiyorsanız hosting firması genede size 3 gb ram li bir server veriyor yani her türlü aternos serverlarından daha iyidir : )

Site sizden :

DC Kullanıcı adı ve e posta nızı(Herkes erişebiliyor zaten)
VE
hangi serverlarda olduğunuzu görmek için izin istiyor (join for reward için(sunucuya gerçekten katılıp katılmadığınızı kontrol ediyor))

Link aşşağıda

[/URL]
Referans kodumu kullanarak direk siz de ben de75 falixcoin kazanabiliriz

Bu link referans kodumu kullanmak istemiyor iseniz gidebileceğiniz asıl link aşşağıda
Unutmayın bu linke tıklarsanız siz de ben de 0 falixcoin kazanacaz diğerine tıklarsanız ikimiz de 75 falixcoin kazanacaz

büyük ihtimalle çoğunluk bunu seçecek ama elbette sizin tercihiniz amacım davet kasmak değil insanların faydalanmalarını sağlamak :(
ama bana bir getirisinin olmasını elbette isterim yani desteklemek istiyor iseniz en üstdeki linke tıklayabilirsiniz :)

NOT: Bu yazıyı son güncellediğim haline göre kimse referans linkimi kullanmadı ama asıl linki silmeyeceğim
:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Son düzenleme: