Bilemiyorum

Slash_Doruk

Kömür madencisi
Microsoft Edge WebWiew2 Çalışma Zamanı bugun yüklendi bugun autoclicker yüklemiştim acaba ondanmı kaynaklı yada virüsmü sadece denetim masasında gözüküyor ve sil diyince gerçekten silmek istiyor musun diyor yani bugun yüklenmesi tesadüfmü yoksa bir virüsmü kendisi?Lütfen hızlı cevap verin bilgisayarıma yine Trojan bulaşmasını istemiyorum.

mayınkıraftçı tuna

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
İşte küçük yaşta ergenliğe girmemiş bireyrlerde aşırı şekilde gerizekalılık sendromu görülebiliyor takma bu insanları OROSPU EVLATLARI OLDUKLARI İÇİN ANNELERİNİ SİK GEÇ KARDEŞİM ANNESİZ KAHPE KİŞİLER BUNLAR YAZIK BUNLARIN ANNELERİNE
ergen ahahahha

mayınkıraftçı tuna

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Elinde sonunda banlanacaksın.
amacım da bu. forumda metin başlığına büyük harfle başlama olayı beni delirtiyo, cümle sonuna nokta koymak, virgül kullanmak. kısacası bunlar zorulu deil bende bundan forumu çok sevmiştim aam herkes bana düşman oldu artık dostum da olmadığı için bende forumu bırakıyorum.

HüseyinTR

Kütüphaneci
amacım da bu. forumda metin başlığına büyük harfle başlama olayı beni delirtiyo, cümle sonuna nokta koymak, virgül kullanmak. kısacası bunlar zorulu deil bende bundan forumu çok sevmiştim aam herkes bana düşman oldu artık dostum da olmadığı için bende forumu bırakıyorum.
Kimsenin sana düşman olduğu yok. Çok boş yapdiğin için böyleler

Chanly

Altın madencisi
İşte küçük yaşta ergenliğe girmemiş bireyrlerde aşırı şekilde gerizekalılık sendromu görülebiliyor takma bu insanları OROSPU EVLATLARI OLDUKLARI İÇİN ANNELERİNİ SİK GEÇ KARDEŞİM ANNESİZ KAHPE KİŞİLER BUNLAR YAZIK BUNLARIN ANNELERİNE
Küfür etmemeye özen gösteriniz.

Dolunay

Kızıltaş madencisi
Yasaklı Üye artık. Şu kurallara dikkat edip güzelce sohbet etseniz ne olur sanki..