cps limiti problemi

MendeburMarul

Kömür madencisi
Katılıyorum ancak bazı olaylar var dikkate alınması gereken bu konuda:

1 - Oyuncular zaten limiti geçebiliyor.
Kusura bakmayın ama bu bir gerçek, oyuncular bilgisayarlarının zamanını hızlandırarak bu korumayı gerçekten atlatabiliyor. Bu yüzden cps ölçümünün client side değil de, server side olması lazım. bu sayede doğru ölçüm yapılabilir.

2 - O limit makro olmasın diye var.

Ne kadar kalkmasını istesek bile, o limit kalkınca Minecraft'ın cps limitine kadar (zannımca 1275 cps) sınırına kadar makro açabilecekler. Bildiğiniz bir sunucunun AC (anti cheat - hile) korumasını kaldırmak gibi bu, çünkü bu kadar fazla cps yaparsanız alacağınız ivme (knockback) çok azalacağı için, Anti-KB illegalliğine girişmiş olacaksınız.

MendeburMarul

Kömür madencisi
WatchDog Dediğimiz şey ile arasındaki fark çok. Makro tespit edilebilir bir şey değil ikisininde aynı şekilde yükseldiğini var sayarak bakılıyor. O yüzden cps limit'i getirildi.
Emin misiniz? Sizin clientinizin korumasını bilmem ama diğer sunucuların clientleri genellikle driver ile bu işlemi gerçekleştiriyorlar. Kusura bakmayın ama, bir makro yazılımını client side ile tespit edebileceğinizi zannediyorum. Aynı zamanda bazı akıllılar JNA ile clientin bytecodelarına erişiyor. Tabi ghost clientler bunu normal yoldan yapmıyor. WatchDog denilen şey hyipxel'in AC'si. Dorusu sizde bir tane getirebilirsiniz ama clienti zorunlu tutarken boşuna uğraşırsınız. Hem zaten WTDG bypass edilebiliyor.

Airthes

airthes#9138
Emin misiniz? Sizin clientinizin korumasını bilmem ama diğer sunucuların clientleri genellikle driver ile bu işlemi gerçekleştiriyorlar. Kusura bakmayın ama, bir makro yazılımını client side ile tespit edebileceğinizi zannediyorum. Aynı zamanda bazı akıllılar JNA ile clientin bytecodelarına erişiyor. Tabi ghost clientler bunu normal yoldan yapmıyor. WatchDog denilen şey hyipxel'in AC'si. Dorusu sizde bir tane getirebilirsiniz ama clienti zorunlu tutarken boşuna uğraşırsınız. Hem zaten WTDG bypass edilebiliyor.
Client'in bilgisayarını taraması, incelemesi, bilgisayarının içindeki bilgileri aktarması vs. gizlilik kurallarına aykırı bir olaydır, bu yüzden getirilemez. Makro hiç bir sunucuda engellenememiştir, engellenemez.

Night

Kızıltaş madencisi
d
Hypixel'in koruması dediğiniz şey sınırlama getirip ban atılıyor yani ortada bir koruma yok. Hypixel de drag click yapan adamla makro açan adamın durumu da Hypixel de aynı.

MendeburMarul

Kömür madencisi
d

Hypixel'in koruması dediğiniz şey sınırlama getirip ban atılıyor yani ortada bir koruma yok. Hypixel de drag click yapan adamla makro açan adamın durumu da Hypixel de aynı.
Bende dragclick yapıyorum. Dediğim gibi karşımdakiler bana "makro" diyor ancak ben sırf limite takılmamak için mouse ayarlarından limit getirmek zorunda kalıyorum.

Aynı zamanda hypixelde sağ click limiti 20'lerde iken, sizde bu limit çok daha düşük durumda. E haliyle biz DragArmy'yi zor duruma sokuyorsunuz. Aynı zamanda Hypixel deki makro açanlar, genellikle WTDG'a yakalanıyor, birkaç gün önce bizzat denedim efendim. Ancak diğer çarımla legit bir şekilde 17-18 sağ click yaptığımda yakalanmadım. Bu şans mı? şanssa neden skyblock'da bu kadar şansılı değilim ? :D

Ah zaten siz korumayı nasıl sınıflandırıyorsunuz? Kullanıcının hesabını silip minecraft'a HWID göndertip HWID Banı attırtmak mı? :D

Son düzenleme: