Craft rise girilmiyor.

ZOİLİST

Kömür madencisi
11492
girerken oyuna logoda kalıyo sonra java çöktü diyo app data dan sildim yükledim 1 kere girebildim yine aynısı oldu yardım edermisiniz? normalde burada java çöktü yazıyor am ekran fotosunda çıkmıyo çıkmıyor

umutamamac

Kömür madencisi
.craftrise klasörünü bul ve sil sonra yeniden yükle

Cumhuriyet

Kızıltaş madencisi
Tekrar silip yüklemen doğru olur tekrar aynı hatayla karşılaşırsan destek açman en mantıklısı.

Dolunay

Kızıltaş madencisi
Ekli dosyayı görüntüle 11492girerken oyuna logoda kalıyo sonra java çöktü diyo app data dan sildim yükledim 1 kere girebildim yine aynısı oldu yardım edermisiniz? normalde burada java çöktü yazıyor am ekran fotosunda çıkmıyo çıkmıyor
Kullandığın packler var ise pack klasörünü boşaltıp öyle giriş yapmayı dener misin?
Ayrıca ram miktarı ile oynamayı deneyebilirsin
Java sürümünün güncel olduğundan da emin ol

Olmaz ise site üzerinden yardım alabilirsin

Ravolt

Demir madencisi
11493

Launcher'in üzerine sağ tıklayıp özellikler dediğin zaman yukarıdaki uyumluluk sekmesine tıkla. Resimde işaretlediğim yerde tik varsa onu kaldır oyuna tekrar girmeyi dene. Sorunun hala devam ediyorsa konu altından yazarsan farklı çözümlere göz atabiliriz.

ZOİLİST

Kömür madencisi
Kullandığın packler var ise pack klasörünü boşaltıp öyle giriş yapmayı dener misin?

8 gb ram im var kaç ram i seçicem bide java sürümünün yeni oldupuu nerden anlıcam

Dolunay

Kızıltaş madencisi
8 gb ram im var kaç ram i seçicem bide java sürümünün yeni oldupuu nerden anlıcam
2048 kâfi miktardır.
Java sürümü için çalıştır kısmına java yazman yeterli oradan check for uptades kısmından java sürümünü güncelleyebilirsin.

ZOİLİST

Kömür madencisi

Texcure pack siz giriyor ama ben texcure packsiz oynıyamam ne yapmalıyım

DarkSad

Kaşif
tm bi daha nasıl yüklicem
çöp kutusundanmı
Oyunu açarken dosyaları kontrol eder. Dosyanın eksik olduğunu görürse otomatik olarak dosyayı yeniden yükler. Oyuna girdikten sonra ESC'ye basıp kaynak paketi bölümüne gelip "Dosya konumunu aç"a tıklarsan kaynak paketlerini yükleyebilirsin.

ZOİLİST

Kömür madencisi
Oyunu açarken dosyaları kontrol eder. Dosyanın eksik olduğunu görürse otomatik olarak dosyayı yeniden yükler. Oyuna girdikten sonra ESC'ye basıp kaynak paketi bölümüne gelip "Dosya konumunu aç"a tıklarsan kaynak paketlerini yükleyebilirsin.
tşk

KadirElv

Demir madencisi
Üstteki yorum yapan arkadaşların dediği gibi tekrardan yüklemeyi deneyebilirsiniz.