Craftrise discord gereksiz ban

Flixy

Kömür madencisi
Merhabalar ben craftrise discord sunucusundan GEREKSİZ YERE BANLANDIM Ne yapmalıyım? destek talebi açtığım zaman beni umursamıyolar yani açamayız diyolar ama ben GEREKSİZ YERE BANLANDIM

Nasors

Zümrüt madencisi
Merhabalar ben craftrise discord sunucusundan GEREKSİZ YERE BANLANDIM Ne yapmalıyım? destek talebi açtığım zaman beni umursamıyolar yani açamayız diyolar ama ben GEREKSİZ YERE BANLANDIM
Haksız yere ban yedim diye bir şey yoktur, elbet bir şey yapmışsındır. Banlar her sene açılıyor fakat bu hak dün kullanıldı maalesef ki 1 sene beklemeniz gerekebilir.

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Bu konuda yapa bilecekleri bir şey yok, bir ihtimal troll yapan kişiler ile yakın gözükme ihtimalinden dolayı onlardan biri sanılmış olabilirsin.

Flixy

Kömür madencisi
ben hiç sohbet girmedim sadece normal şekilde duyuruları takip etmek için bakıyordum fakat bir gün baktığımda ban yemişim ve ben desteğe ne zaman discord ban affı yapılır dediğimde af yapılmamaktadır dediler

Huseyin_mc

Nether kaşifi
ben hiç sohbet girmedim sadece normal şekilde duyuruları takip etmek için bakıyordum fakat bir gün baktığımda ban yemişim ve ben desteğe ne zaman discord ban affı yapılır dediğimde af yapılmamaktadır dediler
Önceki Küfürden vs. Ban Yemiş olabilirsin

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Hatalı bir ban olduğunu düşünmüyorum, kanıtları olduklarında ban attıkları için bir sebebi illaki vardır.

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
CraftRise Hata Bildirimi Gib
Hatalı bir ban olduğunu düşünmüyorum, kanıtları olduklarında ban attıkları için bir sebebi illaki vardır.
+1