CraftRise Eksik Dosya Hatası Çözümü

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Merhaba, Bende Eskiden CraftRise Eksik Dosya Hatası Yaşıyordum Sonra Bu Hataya Bir Çözüm Buldum. Bende Bu Çözümü Sizle Paylaşmak İstedim, Bildiğiniz Gibi CraftRise Kendi Java'sını İndirir:
10032

Ve En Ünlü Minecraft Hatasıda opengl32.dll'dir. O Hatayı Çözmek İçin Java'ya opengl32.dll İndiririz, Peki Neden CraftRise'ın Kendi Java'sına opengl32.dll İndirmiyoruz?
İşte Gördüğünüz Gibi, CraftRise'ın %appdata%/roaming'deki .craftrise Klasöründeki Java'yı açıp jdk-x64'e Basıyoruz Sonra bin klasörüne basıyoruz:
10033

Bin Klasörünün İçine Opengl32.dll'yi Atıyoruz. Sonra CraftRise Launcher'ı Yönetici Olarak Açıyoruz. Ve Sorununuz Çözülmüştür. opengl32.dll İndirme Linki:
Bu Linkten opengl32.dll'yi İndiriyoruz, Sonra Eğer Windows 64 Bit'seniz Windows 64 Bit İçin Opengl32.dll'yi Eğer Windows 32 Bit'seniz Windows 32 Bit İçin opengl32.dll'yi İndiriyorsuzunuz. 64 Bit Bir Sistem Türü Mü Yada 32 Bit Sistem Türünüzün Olduğunu Öğrenmek İçin "Bu Bilgisayar"a Sağ Tıklayıp Özelliklere Basıyorsunuz, Sonra "Sistem Türü"nden 32 Bit Mi 64 Bit Bir Sistem Türünüzün Olduğunu Öğreniyorsunuz:

Ekli dosyalar

Son düzenleme: