Craftrise Hesabım yasaklanmış.

xSquez

Oduncu
xSquez adlı hesabıma uzun zamandır girmiyordum. En son girdiğimde garip şekilde levelimin normal levelimden yüksek olduğunu gördüm ve umursamadım. Şimdi ise tekrar girmeye çalıştım ama yasaklıydı. Hesabımın silinip yasağının açılmasını rica ediyorum.

DarkSad

Kaşif
Konuyu tam olarak anlamadım fakat galiba haksız olarak engellendiğini ve hesabının silindiğini düşünüyorsun. Bu gibi durumlar için CraftRise'ın sitesi üzerinden destek talebi açabilirsin.

xSquez

Oduncu
Konuyu tam olarak anlamadım fakat galiba haksız olarak engellendiğini ve hesabının silindiğini düşünüyorsun. Bu gibi durumlar için CraftRise'ın sitesi üzerinden destek talebi açabilirsin.
Destek açmak için hesabıma giremiyorum. Hesabım yasaklandı ve ben hesabımın silinmesini istiyorum.

DarkSad

Kaşif
Destek açmak için hesabıma giremiyorum. Hesabım yasaklandı ve ben hesabımın silinmesini istiyorum.
Hesabını sileceklerini düşünmüyorum. Kullanıcı isteği üzerine yasaklama veya hesap silme gibi işlemler yapılmıyor. Şansını denemek için yeni bir hesap açıp üzerinden destek talebi açabilirsin.