CraftRise Launcher Kasıyor

ArmOntAns2

Kömür madencisi
Bir gun aynı sekılde pc mi hazırladım hic ayarlarımı bile ellemedim oyuna girdim normalde 150 200 arası fps alırken sımdı en az 30 en fazla boşluğa bakarak 70 alıyorum bu sadece cr de oluyor so da veya minecraft launcher de hıc boyle bır sorun yok so ayarlarıyla cr ayarları aynı hepsini 2 pc den teker teker baktım 2 side aynı lutfen cozum yazarmısınız rvip+ ım 20 gundur bosa gidiyor 2-3 gün sonra biticek ve cr yi bıraktım suanda so oynuyorum

Huseyin_mc

Nether kaşifi
Bir gun aynı sekılde pc mi hazırladım hic ayarlarımı bile ellemedim oyuna girdim normalde 150 200 arası fps alırken sımdı en az 30 en fazla boşluğa bakarak 70 alıyorum bu sadece cr de oluyor so da veya minecraft launcher de hıc boyle bır sorun yok so ayarlarıyla cr ayarları aynı hepsini 2 pc den teker teker baktım 2 side aynı lutfen cozum yazarmısınız rvip+ ım 20 gundur bosa gidiyor 2-3 gün sonra biticek ve cr yi bıraktım suanda so oynuyorum
Fpsini Düşüren Özellikleri Kapat Sorun Düzelecektir (y)
Olmassa RiseLauncheri Sil Ve .craftrise Klasörünüde Sil Ve Yeniden Yükle
Umarım Sorun Düzelir(y)

ArmOntAns2

Kömür madencisi
Fpsini Düşüren Özellikleri Kapat Sorun Düzelecektir (y)
Olmassa RiseLauncheri Sil Ve .craftrise Klasörünüde Sil Ve Yeniden Yükle
Umarım Sorun Düzelir(y)
birçok kez denedim silmeyi heryerden sildim düzelmedi birde fps i düşüren özellikler derken neyi kastettin onu anlamadım

HzEgze

Demir madencisi
REİS CR'DEKİ ESC'YE BAS ORDA KONTROLLER VAR ORDAKI HERŞEYİ KAPAT KAYDET ÇIK GİR SORUN HALLEDİLİR.

TheMores

Oduncu
CraftRise Launcher'in Kasmaması İçin Texture Pack Değiştirebilirsin. Ama Texture Packin Biraz FPS Boost Olması Gerekiyor.Eğer Bir Pack Önermem Gerekirse YagizLoL 60K Texture Pack'i Öneririm. Kendimden Örnek Vermem Gerekirse, 130 FPS Alırken 420 FPS Aldım Ve Kasma Sorunları Falan Düzeldi Umarım Sorun Düzelir İyi Günler. (''YagizLoL 60K Texture Pack'' Yazan Yere Tıklayarak Packi İndirebilirsin.)

Huseyin_mc

Nether kaşifi
CraftRise Launcher'in Kasmaması İçin Texture Pack Değiştirebilirsin. Ama Texture Packin Biraz FPS Boost Olması Gerekiyor.Eğer Bir Pack Önermem Gerekirse YagizLoL 60K Texture Pack'i Öneririm. Kendimden Örnek Vermem Gerekirse, 130 FPS Alırken 420 FPS Aldım Ve Kasma Sorunları Falan Düzeldi Umarım Sorun Düzelir İyi Günler. (''YagizLoL 60K Texture Pack'' Yazan Yere Tıklayarak Packi İndirebilirsin.)
Texture Pack İle Alakası Yok (y)

ArmOntAns2

Kömür madencisi
Aynı texture packi kullanıyoruım :)

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Şahsen kanalımda fps boost ile ilgili bir videom var bakıp ayarları deneye bilirsiniz.