Craftrise "Oyun Hazırlanırken Bir Hata Oluştu" Sorunu

KayraSzn

Oduncu
Merhabalar. Bu sorunu araştırdım ve her şeyi yaptım ama olmadı. Craftrise klasörünü silip yüklüyorum olmuyor. Java'yı silip güncel sürümünü indiriyorum olmuyor. RAM'im de yeterli. Bunun çözümü nedir? Ayrıca Craftrise'ı kurunca kısayolu gelmiyor. AppData'dan Craftrise klasörüne girip Launcher'a basıp açıyorum oyunu. Bunların çözümü nedir? Yardım ederseniz sevinirim..

HüseyinTR

Kütüphaneci
Merhabalar. Bu sorunu araştırdım ve her şeyi yaptım ama olmadı. Craftrise klasörünü silip yüklüyorum olmuyor. Java'yı silip güncel sürümünü indiriyorum olmuyor. RAM'im de yeterli. Bunun çözümü nedir? Ayrıca Craftrise'ı kurunca kısayolu gelmiyor. AppData'dan Craftrise klasörüne girip Launcher'a basıp açıyorum oyunu. Bunların çözümü nedir? Yardım ederseniz sevinirim..
Javayi silip yeniden yüklemeyi deneyiniz, olmassa destek talebi açınız

HüseyinTR

Kütüphaneci
Sorun çözüldü mü?

HüseyinTR

Kütüphaneci
Java'yı en az 3 kere silip yüklemişimdir. Silip yüklemeye dair her şeyi yaptım. Ollmuyor.
.craftrise klasörünü silip yeniden launcheir indirmeyi deneyiniz olmassa dediğim gibi, destek talebine başvurun, ordanda yapamassanız sisteminizle alakalı birşey bunun için yapacak birşey yok. Maalesef :confused: