CraftRise Skin Yükleme

feyzawa

ciziyom
Özel Üye
logo-forum.png

Bu konuya da bir açıklık getirmek istedim çünkü; sık sık CraftRise sohbetinde "skinim neden gözükmüyor" tarzında sorular sorulduğunu gördüm.

• Öncelikle bildiğiniz veya bilmediğiniz gibi artık CraftRise'a premium hesap ile kayıt olamıyorsunuz. Premium hesabınızın ismiyle korsan hesap kaydı yapmalısınız.

• Premium hesabınıza yüklediğiniz skinleriniz CraftRise sunucusunda görünmez. Çünkü CraftRise'ın kendine ait bir "skin üyeliği" bulunuyor, onu satın almalısınız.

craftrise.tc/market adesinden, skin bölümünden 4 RC karşılığında; CraftRise Skin Üyeliği almalısınız.
(4 TL: kart için) (mobil ödemede 1 RC=2 TL, 4x2=8 TL oluyor)

• Satın alım işleminizden sonra yine aynı kategoriden kullanmak istediğiniz skini yükleyebilirsiniz.

• Daha sonra oyun içerisinde iseniz çık gir yaparak skin yükleme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

logo2.png

• Buraya Tıklayarak CraftRise Marketine Gidebilirsin!

İYİ FORUMLAR!

Son düzenleme:

YunusKing

Oduncu
Merhaba, Skin üyeliği aldım fakat üstünde devam ediyor yazısı çıkıyor nasıl değiştireceğimi bilmiyorum.Yardım ederseniz sevinirim.

feyzawa

ciziyom
Özel Üye
Merhaba, Skin üyeliği aldım fakat üstünde devam ediyor yazısı çıkıyor nasıl değiştireceğimi bilmiyorum.Yardım ederseniz sevinirim.
Merhaba, skin değiştirme bölümü artık sitede bulunmuyor. CraftRise'da skin değiştirmek için öncelikle oyuna girmelisiniz. Daha sonra da kozmetikler bölümüne bastığınızda karşınıza direkt çıkacaktır. Çıkan kısımdan skininizi seçip oyununuza devam edebilirsiniz.