CraftRise | Sunucu İle Alakası Olmayan Fare DPI 360 Derece Dönme Sorunu Çözümü

Bu Konu Size Yardımcı Oldu mu?

• Evet, Sorunum Çözüldü.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Shimmy

Kömür madencisi
Öncelikle Selamlar Ve Herkese İyi Forumlar,

Bazı Kullanıcılarımızın Yaşadığı Fareyi 1 Kere Döndürdüğümüzde 360 Derece Dönmesi Sorunun Çözümünü Anlatacağım. Anlatıma Geçelim;

İlk Önce RiseLauncher.exe Programınınıza Sağ Tıklayıp, Özellikler'e Tıklayalım ve açılan menüde Altını mavi ile çizdiğim Salt Okunur (her girdiğinizde ayarları sıfırlamayan) seçeneğini aktif edelim.
craftrise_png.PNG

Ardından Uyumluluk seçeneğine tıklayalım ve aktif ettiğim özellikleri birebir aktif ediniz.

123asd.PNG

Bu Ayarları Yaptıktan Sonra "YÜKSEK DPI AYARLARINI DEĞİŞTİR" Seçeneğine Tıklıyoruz Ve Karşımıza Gelen Menüde Mavi İle Belirttiğim Kısımları İs Aktifleştiriyoruz.
123sdqeasd.PNG

Tamam Seçeneğine Tıklayıp, Eski Menümüzde "UYGULA" Tıklayalım ve Sorununuz Çözülmüştür, İyi Oyunlar.

(Eğer Sorun Çözülmediyse "Görev Yönetici'sinde" CraftRise Uygulamasının Sistem Kullanımını "NORMAL" Olarak Ayarlayınız.)

Verdiğim Ayarları Tamamen Yaparsanız Daha İyi Bir Sonuca Ulaşırsınız.
Umarım Yardımcı Olabilmişimdir, Tekrardan İyi Forumlar Dilerim.

bjhbhjbjhb

Oduncu
selam ben senin dediklerinin hepsini yaptım fakat craft rise ın bütün ayarları gitti ve texture packler de gitti gitti gitmesinede bu önemli değildi zaten ama şimdide texture pack yüklediğimde oyuna texture packi atamıyorum neden böyle oldu?