Craftrise sunucularına bağlanılamıyor 002

xKauzm

Kömür madencisi
Merhaba 2-3 aydır craftrise oynuyorum ama bir hafta önce CraftRise Launcher ı açarken (Craftrise sunucularına bağlanılamıyor 002) yazdı ben bunun hile kullanımından dolayı ban olabileceğini düşünüyorum çünkü bu yazı yazmadan önce jitter clikc öğrendim ve CPS limitini hep aşmaya başladım. Yardım eder misiniz ??

OlenKedi31

Kömür madencisi
Craftrise biraz kotu, kitlesi %80 9-13 yasindaki veledlerden olusuyor. Premiumunuz varsa hypixel uhc tavsiye ederim. Yoksa yabanci crack sunucularini tavsiye ederim. iyi eglenceler

xKauzm

Kömür madencisi
Craftrise biraz kotu, kitlesi %80 9-13 yasindaki veledlerden olusuyor. Premiumunuz varsa hypixel uhc tavsiye ederim. Yoksa yabanci crack sunucularini tavsiye ederim. iyi eglenceler
Premium var bende hypixel de giriyorum ama arkadaşlarımın premium u yok onlarla craftrise oynuyoduk hep :(( yetkililerr pls yardım

OlenKedi31

Kömür madencisi
Premium var bende hypixel de giriyorum ama arkadaşlarımın premium u yok onlarla craftrise oynuyoduk hep :(( yetkililerr pls yardım
Ozaman pvp agirlikli istemiyorsaniz hypixel forumlardan coop request yazabilirisiniz (skyblock). Guzel oyun modu ya birbirinden defisik kiliclar zirhlar ve aksesuarlar var. ekonomi ve dungeons ahirlikli oyun