Craftrise TheKingdoms Nasıl Oynanır ?

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Merhaba öncelikle emeğimin karşılığı bir beğeninizi alırım, ben hydra ve bugün sizlere "TheKingdoms Nasıl Oynanır?" konusunu işleyeceğim.

*Oyuna girdiğimiz gibi öncelikle kendi toprağınızı seçmeniniz gerekiyor.
12602

*Daha sonra bu toprakların özelliklerinden faydalanacaksınız.(Özelliklerini ve hikayelerini seçme kısmında görebilmektesiniz.)

* Hopp bunların hepsi tamamsa artık bir maden yapma vakti geldi, maden için genelde "Estergon" deniliyor ancak bu büyük bir YALAN neden yalan diye soracaksanız da "Estergon" sadece Ametisti ile meşhur olan bir yer, her yerde "elmas,zümrüt,demir,kömür" çıkıyor sadece Ametist avantajı var.

*Eh artık maden de kasıldık, şimdi bunları nasıl satacağız ?, burada bir çok şeyden para kazanabileceğiniz yerler var. Ha "ben üşengeçim spawna mı geleceğim?" derseniz ona da eyvallah.... "/sat" komutu ile madenleri veya her şeyi satabilirsiniz.
12603

* ee oyun bitti arkadaşlar.. şaka şaka tamam daha yeni başladık. Krallık malzemelerinizi alacağınız " ya off ben bu krallığı istemiyordum yanlışlıkla seçtim... " olayını yaşatmaması için satılan parşömen mi dersin, adeta bir "clash of clans" edası gibi "tesla kulesi" , "okçu kulesi" ne varsa satıyor bu adam işte.
12604

* iyi güzel hoş ben kasıldım zırhım da var, her şeyim hazır... Artık savaşa gitmek istiyorum, artık bir şovalyeyim diyorsanız bu mekan tam sizlik. burada çıkan örümceklerin içinden çıkan eşyalar ile kendinizi güçlendire bilir, hatta sürgün mağarası için anahtar bile düşüre bilirsiniz. Diyelim ki sürgün mağarası anahtarı düştü oraya nasıl gidiyorum diye soracaksan..
12605

* hop hemen buradan gel kardeşim seni sürgün mağarasına götüreyim, hemen spawn'ın arka tarafında zaten yan yanalar oradan gidiliyor. nasıl bir şeye mi benziyor hemen atayım.
12606

*Burada da "Wither Boss" var ama baya arkalarda yeni başlayanlar girmesin direkt ölürsünüz zaten...

Elimden geldiğince temel bilgileri size aktarmaya çalışmaktayım, umarım beğenmişsinizdir ve bazı şeyleri bilmeyen arkadaşlara yardımcı olmuştur. Aklınıza takılan veya eksik gördüğünüz benim unuttuğum etkili bir olay var ise yorum yaparak belirtmeyi unutmayın.

not : gün geçtikçe eklemeler yapacağım.