CraftRise Yetkili Kadrosu Son Durum 14/06/2021

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nasors

Zümrüt madencisi
11998

Merhaba değerli Minecraft-Türkiye forum üyeleri, bugün sunucuda yetkili kadrosu son durumu hakkında konuşmak istiyorum.
UmutUG CraftRise Eski Moderatör şimdiki adı olan Sanatsal Minecraft Topluluğu Discord'da bir açıklama yapmıştır. Açıklama şu şekildedir:

12000

Bu açıklamadan sonra İnstagram'da craftrise_itiraf hesabında Yönetici CraftRise bir mesajı ile durumu detaylıca açıklamıştır.

12002

Bu açıklamaya okuduğumuzda her şeyin zaten açıklıyordu. Sunucuda ayrılan yetkili listesi şöyle:

TNYCL, Veartira, UmutUG, Creax, Kyrale, Xennia, Bruthei, Aeichloris, Statsanwalt, TsufRy, Nyrel, Kyalun.

Evet arkadaşlar CraftRise Sunucusunda bir tarihi bir an oldu. Peki sizin düşünceleriniz nelerdir? Aşağıda forumu beğenmeyi unutmayınız. Görüşlerinizi ve yorumlarınızı hiç bir zaman eksik etmeyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkSad

Kaşif
Belirtildiği gibi tasarımcılar ve mimarlar gelip geçicidir. Günlük 10 bin oyuncu sayısına sahip olan bir sunucudan nice mimarlar, tasarımcılar ve yardımcılar çıkar. Her ekipte kavgalar ve yol ayrımları olur. Bu olayları bu kadar büyütmenin hiçbir mantığı yok.

batuhanacar

Kömür madencisi
Selam,
Şu konuya şöyle bir açıklama yapmak isterim dostlarım birazcık daha net anlamanız içindir. CraftRise builderleri, mimarları, 1 yazılımcısı ekipten ayrılmış olabilir fakat Güncellemeler aksayacak anlamına gelmiyor tam gaz, tam sürat Güncellemelere, yeniliklere devam edilecek Ridev ekibinden bir kaç kişi daha CraftRise oyun sunucularına dahil olacak diye biliyorum net bir bilgi değildir şuanda kadroda eksik bulunmamakta sanırsam eğer bulunursa @CRAFTRISE 'nin dediği gibi alımlar yapılacak başvuru duyurusu atılacaktır şuanda YARDIMCI ve TASARIMCI alımları aktif YAZILIMCI, MİMAR alımları yok yani içiniz rahat olsun birileri gider, yenileri gelir iyi forumlar.

MRFeed

Kömür madencisi
CraftRise Discordun'da sadece duyurular'a bakıyordum sayende konudan haberdar oldum, Açıkçası böyle bir kadronun ayrılmasına üzüldüm ama kimse kalıcı değildir eminim ayrılanların yeri doldurulacaktır.

Night

Kızıltaş madencisi
Gerekilen açıklama CRAFTRISE'ın kurucusu tarafından yapılmış konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...