CRAFTRİSE YETKİLİ OLMAK İSTEYENLER BURDAMI ?!

Wah

Elmas madencisi
Bunun için açılmış konu başlığı var, orada yazmanız daha yararlı olacaktır.

DarkSad

Kaşif
Dostum aslında tecrübeli olan insana zor değil. Belirli saatlerde sunucuya gireceksin, oyunlarda 15 dakika kadar "vanish" veya onun gibi bir gizlenme modunda kalacaksın. Ki bu cr de mutlaka vardır. Ardından gereken oyuncuya ban,mute atıcaksın. Olgun ve en az 2 kez düşünerek konuşacaksın.
Peki günde yaklaşık 500-600 oyuncunun desteğine tek kişi olarak nasıl bakmayı planlıyorsun ?

Wisart

Demir madencisi
Peki günde yaklaşık 500-600 oyuncunun desteğine tek kişi olarak nasıl bakmayı planlıyorsun ?
Raufai var ve o tek başına yapabiliyor. Hemde merak etme CraftRise görev dağılımı yapıyor belirli konularda Raufai belirli diğer konularda Creax veya diğer yetki sahipleri desteğe bakıyor.

DarkSad

Kaşif
Raufai var ve o tek başına yapabiliyor. Hemde merak etme CraftRise görev dağılımı yapıyor belirli konularda Raufai belirli diğer konularda Creax veya diğer yetki sahipleri desteğe bakıyor.
Hm ben öyle anlamda bakmıyordum konuya yani sadece sen desteğe bakacaksın ve görev dağılımı olmadan sadece sen desteğe bakacasın ama eğer öyle birşy olursa kolaylaşır evet

Wassu

Zümrüt madencisi
Konunun konusu ne kadar saçma da olsa @Wisart @DarkSad konu dışına çıkmayın fazla, dediğiniz şeyler için yeni konular açabilirsiniz.

mortalstroke

Kızıltaş madencisi
Alacaklarımı düşünmüyorum zaten yetkili ekibi efsane

Sturzio

Kömür madencisi
Dostum aslında tecrübeli olan insana zor değil. Belirli saatlerde sunucuya gireceksin, oyunlarda 15 dakika kadar "vanish" veya onun gibi bir gizlenme modunda kalacaksın. Ki bu cr de mutlaka vardır. Ardından gereken oyuncuya ban,mute atıcaksın. Olgun ve en az 2 kez düşünerek konuşacaksın.
15 dakikalık vanish 2000 oyunculu bir sunucuya pek etki etmez. sadece bir kaç kişi ban/muteleyebilirsin ve bunun içinde moderatör vs. büyük yetkilere gerek yok.

Crefax

Rafa
Yetkili Alımlarında sadece birini banlayabiliyor musunuz diye baktıklarını sanmıyorum yazılım dili bilmeniz önemli plugin'lerle haşır neşir olmanız gerek her önüne geleni yetkili olarak almazlar yani mesela Şu Forumu moderatorler tasarlıcak diyelim siz moderator oldugunuzda forum açmayı bilmiyorsanız niye boşu boşuna yetkili olasınız mutlaka belirli kriterler vardır

ArdaTarim

Kömür madencisi
Kaç Aydır Yetkili Olmak İstiyorum Ama Alımlar Kapalı diyor