Craftrise zaman aşımı hatası

Atori

Kömür madencisi
merhabalar ben bi kaç aydır craftrise ye giriom ama analobi de kalıom bi kaç dakka sonra ana lobiden de atıo zaman aşımı diye oyun lobilere ince girince zaman aşımı diye aynı şekilde atıo internetimde hiç bi sıkıntı yok .craftrise sil dim tekrar yükledim olmadı bilgisayarı sıfırladım sadece dosya seç tiyim ve yine aynı hata craftrise ın sitesinden destek talebi açtım ama hata çözülmüştür diyo ama yine aynı çözümü varmı?

Chanly

Altın madencisi
Aynı hatayı bende yaşıyorum. Ama sıklıkla gerçekleşmiyor, 1 saatte 1 falan. Craftrise sitesi üzerinden destek talebi açıp yaşadığınız hatanın çözülmediğini belirtebilirsiniz, daha detaylı yardımcı olacaklar diye umuyorum, iyi günler.

Destek Talebi Açmak İçin Tıkla

Atori

Kömür madencisi
Aynı hatayı bende yaşıyorum. Ama sıklıkla gerçekleşmiyor, 1 saatte 1 falan. Craftrise sitesi üzerinden destek talebi açıp yaşadığınız hatanın çözülmediğini belirtebilirsiniz, daha detaylı yardımcı olacaklar diye umuyorum, iyi günler.

Destek Talebi Açmak İçin Tıkla
destek açsan ne olurki ? kaç kere açtım aynı cvp he bide ben hep yaşıom girdiğimde bi lobi ye sağ tık attığımda bi süre bekletip zaman aşımı diye atıo hep