Discord | Kaliteli Adam

Leon.of_Silent

Kömür madencisi
Kaliteli Adam Yok :(

Bazılarının arkadaşları nitro bile alıyor sponsor bile oluyor dc'ye ilk çıktığından beri girdim ama kaliteli adam bana çıkmaz ki aq

Bu konuyu neden açtım çünkü sürekli satılıyorum yok o satsın yok şu ... bıktım artık
Bu konuyu okuyan herkese teşekkürler!

Kod sunucuma gelirseniz bana destek çıkarsınız + çekiliş var mc java hesabı !
https://discord.gg/Rz3Ymps

2qke

Kütüphaneci
Birlikte hosting işi yaptığımız insan beni başkasıyla sattı. Hosting firmasının kurucusuyduk ikimiz, bazı bir takım olaylar oldu ve ben kendi isteğimle ayrıldım. Discord sunucusundan çıktığımda ise bir arkadaş bana SS atmıştı ve SS'de beni sattığı kişi şöyle söylüyordu "x ihraç edilmiştir." gerçekten şaka gibi..

Leon.of_Silent

Kömür madencisi
Birlikte hosting işi yaptığımız insan beni başkasıyla sattı. Hosting firmasının kurucusuyduk ikimiz, bazı bir takım olaylar oldu ve ben kendi isteğimle ayrıldım. Discord sunucusundan çıktığımda ise bir arkadaş bana SS atmıştı ve SS'de beni sattığı kişi şöyle söylüyordu "x ihraç edilmiştir." gerçekten şaka gibi..
Üzüldüm Benimkide 1 minecraft sunucusunda kurucuydum o zamanlar ininal yoktu tabi adam paraya para demedi payımıda vermedi ;(

Son düzenleme:

Leon.of_Silent

Kömür madencisi
Geliceksen discord linkini bıraktım :) muhabbet ederiz. Sıkıntıları paylaşmak iyidir :)