Discord

Egehan12

Oduncu
Discord'da Arkadaşımla Oyun Oynarken Sesim gitmiyor bağlantı kesildi diyor ama. Discorda sadece konuşurken Cillop Gibi Ses akıyor
Sıkıntının Çözümünü bilen varsa lütfen cevaplayınız.​

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Bu sorun valorant+dc kullanırken oluyor.Sebebi ise kısaca bilgisayarın kaldırmaması.

Romitou

Altın madencisi
Bu sorun valorant+dc kullanırken oluyor.Sebebi ise kısaca bilgisayarın kaldırmaması.
Bilgisiyarının kaldırmaması ile bir alakası yok. çözümü çok basit Valorant'ı açarken oyunu yönetici olarak sistem otomatik başlatıyor bu yüzden discord'u algılamıyor alt tab yapınca sesin gidiyor çözüm çok basit dediğim gibi discordu kapat ve yönetici olarak çalıştır sorun çözülecektir.

Zikov

Kömür madencisi
Yönetici Olarak Çalıştırabilirsen Olabilir
9569

XectıoneL Klan Moderatoru : ! Skrt Gojo#5190

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Bilgisiyarının kaldırmaması ile bir alakası yok. çözümü çok basit Valorant'ı açarken oyunu yönetici olarak sistem otomatik başlatıyor bu yüzden discord'u algılamıyor alt tab yapınca sesin gidiyor çözüm çok basit dediğim gibi discordu kapat ve yönetici olarak çalıştır sorun çözülecektir.
Yok bu arkadaşın sorunu şu.DC dahil valorant açıkken bilgisayar kasıyor.Kasmasından dolayı dc'de ses gitmiyor.Arada birde bağlantı kesiliyor.

Romitou

Altın madencisi
Çünkü arkadaşın anlattığı olayın aynısını bende yaşıyorum.
Arkadaşın anlattığı şey valorant oynarken sesi gitmiyormuş tuşa basınca bunun çözümü ise yönetici olarak başlatmak senin dediğin "bilgisiyarım kasıyor ses gitmiyor oyundayken" 2si çok farklı dostum lütfen varsayımlar ile olmaz :(

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Arkadaşın anlattığı şey valorant oynarken sesi gitmiyormuş tuşa basınca bunun çözümü ise yönetici olarak başlatmak senin dediğin "bilgisiyarım kasıyor ses gitmiyor oyundayken" 2si çok farklı dostum lütfen varsayımlar ile olmaz :(
Tamam kardeşim benim haklısın.