EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ!

jegy911

Oduncu

Lacerta Craft? Sen kimsin, ne için ekip arkadaşı arıyorsun?

Selamlar, 1 aylık bir süredir kendim üzerinde çalıştığım, eklemeler ve değişiklikler yaptığım, ancak scrpit-plugin tarzı şeylere de 1 ay önce sunucu kurmak amaçlı başlayan bir oyuncuyum. içerisine farklı eklemeler, farklı düzenlemeler, ve özelleştirmeler yapıyorum. Ve sunucumu ben tamam, oldu, ben bir oyuncu olarak burada oynarım diyene kadar da ilan verip, yayınlamayı düşünmüyorum, bu süre zarfında benimle birlikte emek gösterecek

Scrpiter

Pluginer

Yönetici

Admin

Geliştirici

Rehber

Destek

Discord yetkilisi

Arkadaşlara ihtiyacım var.

NEDEN Lacerta' ekibine katılmalısın? - Neden böyle bir şey yapıyorum?

Üzerinde çalıştığım ve yaratmak istediğim sunucu bir skyblock sunucusu, bu sunucuyu ben "tamam artık hazırım, gelen herkes rahatlıkla keyifli bir şekilde oynayabilir" diyene kadar yayınlamayı düşünmüyorum, o süre zarfına kadar da vds üzerinden scpirtleri düzenlemeyi sürdüreceğim,
Şu anda 22 yaşındayım, ve küçük yaşlardan beri ara ara minecraft a girer oynardım, uzun süreden sonra oynamayı en sevdiğim modun skyblock olduğuna, ve uzun ömürlü, içerisinde kendi istediğim keyifli sistemlerin olacağı bir "emek SkyBlock" sunucusu açmaya karar verdim, bu sunucuyu benimle birlikte 5 kişi dahi sunucu içerisinde ada geliştirmeye devam ettiği sürece açık tutacağım çünkü ben bu oyunu seviyorum.

Başvuru için:

Bana Tıkla!