GTA 6 fragmanı için resmî açıklama geldi!

Kresua

Forum Yazarı
Forum Yazarı
Minecraft Türkiye

Herkese merhabalar Minecraft-Türkiye forum üyeleri ve ziyaretçileri,
Dünyanın en ünlü ve en çok satış yapan oyun serilerinden olan Grand Theft Auto'da yeni beklenen oyunu GTA VI (6) için tanıtım fragmanı duyurusu yapımcısı olan Rockstar Games'ten geldi.

Rockstar Games, GTA 6 tanıtım fragmanını 2023 Aralık ayında duyuracağını yani bundan 1 ay sonra duyurmayı planladıklarını açıkladı.
Açıklama, Rockstar Games'in kurucu ortaklarından Sam Houser tarafından orijinal X hesabından paylaşıldı.

Yapılan paylaşım 113.1Mn görüntülenme alarak dünya çapında çok sayıda görüntülendi.

Bu oyuna neden bu kadar heyecanlanıyoruz?
Geçmişten bu yana çoğumuz GTA serisi oyunlarından en az birini deneyimlemişizdir. Her yeni GTA oyunu veya Rockstar'ın oyunları, oyuncuları heyecanlandırıyor ve oyun dünyasını etkiliyor. Son GTA oyunu olan GTA 5, 2013 yılında çıktı, yani aradan tam 10 yıl geçti! Bu büyük marka, son oyunlarının geliştirilmesi için dünyanın en pahalı eğlence içeriği adı altında 1 milyar dolar harcadıklarını duyurdu. Ayrıca, bu maliyeti ilk ayda telafi edebileceklerini söylediler. Bu açıklamalar ve beklentiler göz önüne alındığında, oyun dünyasının heyecanını anlamak mümkün.

Sizler ne düşünüyorsunuz, oyunu nasıl bekliyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

kamıkadzethegamer

Kızıltaş madencisi
Oyun çıksa bile maalesef ülkemizde çok pahalı olcak :(( Ama oyundan beklentim ağır derece fazla