HanedanSurvival Uzaytekin Rezilliği Ve Sunucu Reklamı

xMadzzy

Oduncu
Merhabalar Değerli Minecraft Türkiye Halkı,

Bu kara liste konusunu 1 ay önce de açılacaktı lakin uğraşmak istemedim büyüklük bizde kalsın dedim. Fakat sesimi çıkarmadıkça @uzaytkn adlı şahıs yine yapacağını yapıyor. Bu sefer karaliste konusunu açmakta karar verdim bu tarz dolandırıcı ve hak yiyenlerin karşısına susarsak ülkemizde ve bu piyasada herhangi bir gelişme olmayacağını belirteyim. Beni çoğu kişi tanıyordur. Ben de sizleri tanıyorum. Burada konu bana yapılan değil bu kişilere sesimizi çıkarmadıkça yaşanan şeyleri anlatmak için açıyorum konuyu

Şimdi bundan 40-50 gün önce OyuncuHanedanı adlı sunucuyu satın aldım. Bana satılmadan önce Uzay adlı şahıs Batuhan adlı şahısa 10BİN tl ye satarak bunu güzel bir şekilde kazıkladı. Kazıkladıktan Sonra ise kendilerine yetkiyi bıraktılar ve bunun ekibi sunucudaki tüm insanları banlamaya başlayıp sövmeye başladılar. Şehitlerimize ve Azerbeycanlı kardeşlerimize ağır şekilde sövmeye başladılar. Ve oyuncuları tehdit ederek sunucudan çıkarmaları için ellerinden gelenini yaptılar. Tam o sırada batuhan adlı arkadaş bana yazdı rica etti sunucuyu satın almam için ben de kabul ettim. Kabul etme nedenim oyunculara yapılan haksızlık ve dolandırıcılık için oradaki kitleyi kıyamadım ve satın aldım. Sunucuyu 1 hafta içerisinde içindeki herşeyi güncelleyip en güzel haline kadar getirdim. Tabi bu süreçte uzay ve veled takımı durur mu? Tabiki de hayır. Benle ilgili birşey sallamalar, küfürler, adamlarını gönderip benle dalga geçmelerini, beni ve ekibimi kışkırtmak için ellerinden gelenini yaptılar.

Fakat sustum çünkü uğraşmak istemedim. Sunucuyu devir aldıktan birkaç gün sonra HanedanSurvival adlı bir sunucu açıldı. Bilin bakalım o sunucu nasıl bir şekilde açıldı. OyuncuHanedanında olan paketlerin aynısını açıp sadece renk kodlarını değiştirerek kitleyi ve sunucuyu açmaya başardı ve hatta sunucunun %75 i bot ile dolu Online Sayısında 150 kişi gözüküyor fakat sunucuya girince 50 kişi olarak oynuyorlar 50 kişisinin de 20 kişisi yan hesaplardan oluşmaktadır. Sunucunun logosunu, paketlerini herşeyiyle aynı şekilde açıp sunucuyu açtılar. Şimdi de size aşşağıda karışık şekilde kanıtlar sunacağım. Şimdi onun tarafından şöyle bir savunma gelecek -Siz o paketleri ve logoları kullanmıyorsunuz ben de onları kullanabilirim istediğim gibi bir yanıtı olacağından eminim. O paketleri kullanmasam bile benden izinsiz şekilde sunucumun paketlerini ve logolarını kullanıp açamazsın bu da bir yanıt olarak olsun. Kendisi benden Geyser UUİD leri bile sıfırlamamı istedi ben de sıfırladım diyerek onu geçiştirdim. Geçiştirmesem kafamı yiyecekti. Neymiş aynı UUID olursa sunucusu açılmıyormuş girişleri yapılmıyormuş. Ben de hehe sildim diyerek geçiştirdim. Ama ne mümkünse sunucusu açıldı sildim kelimesinden sonra. Discord sunucusuna bile kayıt sistemini getirdi çektiği kişileri görmemem için böylece onun yaptığı bir mallık oldu.

18190

18191

evet bakın bu da gördüğünüz üzere benden yeniden kurmamı istediğini söyledi ve böylece bana verdiği paketleri tekrar kullanıp sunucusunu açtığını görmektesiniz. Ona rağmen birşey demedim sustum. Dün açtığı konuda skyblock paketini de açtığını görünce sinirlerim tavana çıktı ve bu şahısı MC-TR topluluğundan ceza yemesi için herşeyi yapacağım.

Onun Sunucusunda olan paketlerin Ekran Görüntüsünü şuan bu bölümde veriyorum;
18192

Hanedan logo kısımını görüyorsunuz ve altta verdiğim linkteki pakete dikkatlice inceleyin.

HanedanSurvival Lobi Paketi;
18194

18195

18196

Şuan ise uzay adlı şahıstan aldığım OyuncuHanedanı adlı sunucu görsellerini iletiyorum.
18197

Oyuncuhanedanı logosu şuan değişti çünkü aynı logoyu kullandığı için aynı logoyu kullanmak istemedik. Paketleri de aynı şekilde değiştirdim. Değiştiririm fakat kullanabilecekleri anlamına gelmiyor.

OyuncuHanedan SkyBlock Paketi;
18198

18200

18199

18201

18202

18203

OyuncuHanedanı Lobi Paketi;
18204

18205

18206

18207

Hanedan Survival Fake Online;
18187

Burada 200 kişi civarı oynadığı gözüküyor fakat sunucuya girince nasılsa 90 kişi gözüküyor.
18188

18189

90 kişi mevcut 90 kişinin de %50 si yan hesaplardan oluşuyor ve bizden çektiği üyelerden oluşuyor. Tabi authme kayıt dosyası olunca oyuncuları direk aynı olduğu gibi aldı.

Yan Hesaplarından Yaptığı Reklamlar, ve oyunculara yaptığı tehditler, benim hakkımda olan konuşma kısımları da aşşağıda mevcut buyrun görselleri izleyiniz.
18186

18185

Yukarı da Sunucu içi olan reklam loglarını da görüyorsunuzdur.

Bunlar yan hesaplarından yapılan reklamların birkaçı bunlar sadece birkaç ss onları onlara atınca verdikleri tepkiye bakın.
18183

18184

Evet ben de sövdüm çünkü insanı delli ettiler. Yine olsa yine söverim bu arkadaşlar bu dilden anlıyorlar sadece.

Şimdi tehdit edilen bir kısım göstereyim. Bir oyuncumuzdan gelen ss ile oyuncumuzun hesabına giriş yaparak Şehitlere söverek sonra bunu oyuncumuza karşı kullanarak bizim sunucudan çıkmayı istemesini gösteren bir kanıt daha gösterelim. Oyuncumuzun adınızı sansürledim başı belaya girmemesi adına.
18181

18182

Evet konumuzda gördüğünüz gibi tamı tamına herşeyi anlatmış bulunmaktayım. Bu karalisteyi açma sebebim bunlara sesimi çıkarmadıkça yaptıkları alçaklığı da artıyor. Benim sunucumun olması umurumda değil fakat bunu başka birine de yapabilir buna müsade etmeyeceğim ve etmem. Ve en önemlisi hiçbir zaman hakkınızı aramaktan vazgeçmeyin vazgeçerseniz savaşı siz kaybetmiş olursunuz. Her zaman güçlü kalın kim tehdit ederse etsin yine dinlemeyin arkanızda kapı gibi aileniz olduğu sürece ve sizin de mantıkla hareket ettiğiniz sürece size herhangi bir şey olmayacaktır. Buna güvenebilirsiniz.

NOT: Söz edilen paketler sunucu açmak isteyip te açamayan arkadaşlar için çok ucuza da satılacaktır. Kendileri map değiştirip düzgün bir şekilde sunucularını açabileceklerdir. Bu paketleri satmak istemezdim bende kalmasını istedim fakat bu yaptığına karşılık hem Topluluklardan uzaklaştıracağım hem de onun açtığı sunucu nasıl olurmuş onu göstermiş olurum.

Paketi de kullanabilirim gibi cümlelerini de duymak istemiyorum sunucuyu nasıl devir ettiysen artık o sunucunun paketleri ve logoları olarak kalır aynı şekilde bir daha açamazsın ve üstelik aynı adla hiç açamazsın. Herkese iyi forumlar dilerim.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

uzaytkn

Oduncu
HanedanSurvival Yönetim Kurulu Meclisi Adına;

Ben King_Edward_VIII, HanedanSurvival Sunucusunun Yönetim Kurulu Üyesiyim. Böyle bir kara propagandayı ikinci kez yaşadığımız için büyük bir utanç içinde fark ettik.

İki hafta veya daha uzun bir zaman önce xMaddy adlı arkadaşımız Minecraft Türkiye Forumunda bu konuyla ilgili bir karalama kampanyası başlattı ve Minecraft Türkiye'de konusu kapanınca kendisi sunucumuza gelip bizi tehdit etmiş bulunmaktadır. O mesajında ekran görüntüsü vardır.

Tehtit etmesinde bir problem görmedik. Herkes gelip tehdit ediyor bu kadar takmıyoruz. Ama sunucumuzun onurunu, şerefini çizen bir kara propagandaya her türlü platformda asla izin vermeyeceğiz! Minecraft Türkiye'de yaptığım açıklamalardan sonra yöneticileri "ticari ahlak" dini yasasından yönetimimizi ve sunucumuzu banlamıştır.

Şimdi bu açıklamadan sonra ekran görüntülerine tekrar cevap vermek zorundayım ve yazdıklarına:

"Bu şikayet konusunu 1 ay önce de açılacaktı lakin uğraşmak istemedim büyüklük bizde kalsın dedim. Fakat sesimi çıkarmadıkça @uzaytkn adlı şahıs yine yapacağını yapıyor. Bu sefer şikayet konusunu açmakta karar verdim bu tarz dolandırıcı ve hak yiyenlerin karşısına susarsak ülkemizde ve bu piyasada herhangi bir gelişme olmayacağını belirteyim." Hiçbir zaman ne oyuncularımıza ne de başka kişilere ne dolandırıcılık ne de hak yeme durumu yapılmamıştır. Yetkililerimiz ve oyuncularımız sunucu kurallarımızda yazan şekilde oyununu oynar, hak yenilirse talep açılır. Satın alım yaptığında hatalı bir durum olursa gerek parası iade edilir, yada aldığı ürün doğrulanıp kendisine teslim edilir.

"Kimi zaman birileriyle tartışmalarımız oldu kimi zamanda dostlarımla. En sonunda hepsiyle sorunlarımı anlaşarak çözdüm fakat bu özür dilerimliğin karşısına susayım diyorum sustukça bunun egosu daha da kalkıyor. Ve dün açtığı konuda hem şerefi ve kişiliğinin olmadığını gördüm. Burada konu bana yapılan değil bu kişilere sesimizi çıkarmadıkça yaşanan şeyleri anlatmak için açıyorum konuyu" Sustukça bunun egosu daha da kalkıyor cümlesini biz kendisine iade ediyoruz. Sunucumuz açıldığında ne başka bir sunucuya ne de başka bir sunucunun üyelerine kışkırtıcı hareketlerde bulunmadık ve bundan kendimizi tatmin etmedik. Şerefi ve kişiliği olmadığı cümlesini de kendisine iade eder, yaptığı kara propagandaların hepsini kendisine bir gün daha ağırının yapılmasını temenni ederiz. Sesimizi çıkartmadıkça yaşanan şeyleri anlatmak için diyor OyuncuHanedanı Kurucusu. Siz bizimle ilgili bir şey yapmadığınız sürece "Ben derdimi kadıya anlattım, kadı bana şeyini salladı" durumunda ilerliyoruz ama siz bizimle ilgili kara propaganda yapınca buna karşılık vermeden duramıyoruz.

"Şimdi bundan 40-50 gün önce OyuncuHanedanı adlı sunucuyu satın aldım. Bana satılmadan önce Uzay adlı şahıs Batuhan adlı şahısa 10BİN TL'ye satarak bunu güzel bir şekilde kazıkladı. Kazıkladıktan sonra ise kendilerine yetkiyi bıraktılar ve bunun ekibi sunucudaki tüm insanları banlamaya başlayıp sövmeye başladılar. Şehitlerimize ve Azerbaycanlı kardeşlerimize ağır şekilde sövmeye başladılar." Sunucumuzu ilk satın alan kişi Batuhan arkadaşımızla akşam konuştuğumuzda kendisinin direkt 10.000 Türk Lirası teklif etmesi üzerine kabul edilip sunucunun satılması uygun görülmüştü. Burada bir kazıklama yoktur, aksine sunucuyu satın alan kişinin verdiği fiyat doğrultusunda satış vardır. Sunucu satıldıktan sonra yetkililerin hiçbirine "Gidin bunları banlayın, muteleyin" demedik. Satımdan sonra yetkililer kendi kafalarına göre davrandılar. "Şehitlerimize ve Azerbaycanlı kardeşlerimize ağır şekilde sövmeye başladılar" bunu bir daha yapmışız gibi kara propagandanıza dahil ederseniz gerekli devlet kurumlarına başvuru yapacağız. Küfreden kişi wsiozi olup kendisi sunucumuzdan banlanıp Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi CİMER'e şikayet edilmiştir. Önceki forumdaki cevabımda da dediğim gibi bizim sunucumuzda ırkçılık yoktur. Irkçılık yapana en ağır ceza verilir, tüm Türk ırkına mensup olan halklara saygımız sonsuzdur.

"Ve oyuncuları tehdit ederek sunucudan çıkarmaları için ellerinden gelenini yaptılar. Tam o sırada Batuhan adlı arkadaş bana yazdı, rica etti sunucuyu satın almam için, ben de kabul ettim. Kabul etme nedenim oyunculara yapılan haksızlık ve dolandırıcılık için oradaki kitleyi kıyamadım ve satın aldım. Sunucuyu 1 hafta içerisinde içindeki herşeyi güncelleyip en güzel haline kadar getirdim. Tabi bu süreçte Uzay ve abi takımı durur mu? Tabii ki de hayır. Benle ilgili bir şey sallamalar, küfürler, adamlarını gönderip benle dalga geçmelerini, beni ve ekibimi kışkırtmak için ellerinden gelenini yaptılar."

Satın alımınız gayet doğal ona karışmıyoruz. "Kabul etme nedenim oyunculara yapılan haksızlık ve dolandırıcılık için oradaki kitleyi kıyamadım ve satın aldım." Sunucumuzdaki üyelerin tüm sorunlarını destek kanalından açtıkları taleplerle giderdik. Gerek hırsızlıklar olsun, gerek aldığı ürünün gelmemesi olsun, hepsiyle ilgilendik. "Benle ilgili bir şey sallamalar, küfürler, adamlarını gönderip benle dalga geçmelerini, beni ve ekibimi kışkırtmak için ellerinden gelenini yaptılar." Sana küfür edenleri ve kışkırtanları biz sunucular arası ilişkimizi bozduğu için banladık. O gün açtığınız grupta da banlanan kişilerin kullanıcı adlarını size gösterdik. Oyuncularımıza direkt olarak "Gidin bunları kışkırtın yapmayanın adresine kadar geliriz" tarzında bir tehtitte bulunmadık çünkü yaptırmadık. Bazı yalaka oyuncular gözümüze girebilmek için hakkımızda yapmadığımız şeyleri yapmış gibi gösterip bununla övündüler. Hepsine gereken cezayı verdik.

"Fakat sustum çünkü uğraşmak istemedim. Sunucuyu devir aldıktan birkaç gün sonra HanedanSurvival adlı bir sunucu açıldı. Bilin bakalım o sunucu nasıl bir şekilde açıldı. OyuncuHanedanında olan paketlerin aynısını açıp sadece renk kodlarını değiştirerek kitleyi ve sunucuyu açmaya başardı ve hatta sunucunun %75'i bot ile dolu Online sayısında 150 kişi gözüküyor fakat sunucuya girince 50 kişi olarak oynuyorlar 50 kişisinin de 20 kişisi yan hesaplardan oluşmaktadır. Sunucunun logosunu, paketlerini herşeyiyle aynı şekilde açıp sunucuyu açtılar. Şimdi de size aşağıda karışık şekilde kanıtlar sunacağım." HanedanSurvival’in açılması planımızda yoktu. Sunucuyu geri isteyen bir sürü oyuncumuz olduğu için sunucuyu geri açmak zorunda kaldık. "Bilin bakalım o sunucu nasıl bir şekilde açıldı. OyuncuHanedanında olan paketlerin aynısını açıp sadece renk kodlarını değiştirerek kitleyi ve sunucuyu açmaya başardı" Satış yapıldığı zaman kendilerinden bize “Sunucu paketlerini kendinize göre oluşturarak yayın yapamazsınız” tarzında bir uyarı, istek veya talep almadık. 150 kişi olarak gözüken sunucumuza girdiğinizde 50 kişi gözükmesi sayaç hatası olup ilgili kişilerle sürekli bu hatanın düzeltilmesi gereğinde uyarılar yapmamıza rağmen bir işlemde bulunulmamıştır.

"Şimdi de size aşağıda karışık şekilde kanıtlar sunacağım. Şimdi onun tarafından şöyle bir savunma gelecek -Siz o paketleri ve logoları kullanmıyorsunuz ben de onları kullanabilirim istediğim gibi bir yanıtı olacağından eminim. O paketleri kullanmasam bile benden izinsiz şekilde sunucumun paketlerini ve logolarını kullanıp açamazsın bu da bir yanıt olarak olsun. Kendisi benden Geyser UUID'leri bile sıfırlamamı istedi ben de sıfırladım diyerek onu geçiştirdim." Paket kullanımıyla ilgili cevabımı yukarı yazdım. Geyser UUID durumuna gelirsek kendileri yeni bir dosya oluşturmadıkları için bizim dosyamızı kullanmaya
Devam Ediyorlardı. Kendisine Değiştirmesiyle İlgili Yazdığımızda da Bizi Geçiştirerek “Ne Kadar Çalışkan Bir Kişi” olduğunu anladık. Karışık olarak kanıtlar sunacaksanız eğer, hangi ekran görüntüsü neyle ilgili olduğu bir karmaşa yaşanır ve insanlar yanlış anlar.

“Geçiştirmesem kafamı yiyecekti. Neymiş aynı UUID olursa sunucu açılmıyormuş, girişler yapılmıyormuş. Ben de hehe sildim diyerek geçiştirdim. Ama ne mümkünse sunucu açıldı sildim kelimesinden sonra. Discord sunucusuna bile kayıt sistemi getirdi çektiği kişileri görmemem için, böylece onun kanıtlamış olduğu bir açık oldu.”

Evet, Kafamızı Yerdik Çünkü Bizim Dosyamızı Kullanıyordunuz. Hehe sildim tavrından sonra biz yeni bir geyser dosyası açmak zorunda kaldık. Çünkü bu işlere önem vermeyen bizi bitirmeye çalışan arkadaşın aklı buna çalışıyordu. “Discord sunucusuna bile kayıt sistemi getirdi çektiği kişileri görmemem için, böylece onun kanıtlamış olduğu bir açığı oldu.” Şimdi İlk 3000 Kişilik Sunucumuzda Yaşanan Report Olaylarından Dolayı Sunucumuzu Başka Bir Sunucuya Tahliye Etmeye Çalıştık ve Gelenlerle Beraber Yeni Bir Sunucu Kurduk. Bu Sunucu Satış Yapılmadan Önce Kuruldu Buna Dikkat Etmenizi İsterim ve Açık Bulduk diyerekten kendinizi avutmamanızı öneririm. Kayıt sistemi banlı oyuncular geri gelirse ve kimin nerden geldiğini öğrenmek için kurduk. Sizde bunu kurabilirsiniz laf etmeyiz :D.

Ekran Görüntülerine Cevap

“Evet, bakın bu da gördüğünüz üzere benden yeniden kurmamı istediğini söyledi ve böylece bana verdiği paketleri tekrar kullanıp sunucusunu açtığını görmektesiniz. Ona rağmen bir şey demedim, sadece sustum. Dün açtığı konuda skyblock paketini de açtığını görünce sinirlerim tavana çıktı ve bu şahsı Forum Gamer topluluğundan ceza yemesi için her şeyi yapacağım.” Paket konusunu 3. defa dile getirmesinden dolayı kendisini tebrik eder, yukarıda yazdığım cevabı kafasını duvara vura vura okumasını tekrarlarız. Kendisi sunucuyu bizden aldığında sunucunun lobileri dahil her şeyi değiştirdiği için geçici süreyle kendi eski lobimizi kullandık. Sunucu mimarımıza daha güzel yeni bir lobi yapması talebinde bulunduk. Buradan da şunu demek isterim: Adını bile duymadığımız forumlara gidip bizim adımızı kirletip olmayan hesaplarımızı (gerçi bu hesabı yeni açtığım için bunu banlayabilirler) banlatıp yazdığı metni kopyala yapıştır yapan ve sadece forum adlarını değiştiren biriyle de uğraşmamızı bekleyemezsiniz.

Reklam Tehditleri (Önceki Forumdan Alıntı)

Mcmahmuttv, Kendisi Kayıtta Bulunan ve İlgi Alakamızın Olmadığı Bir Kullanıcıdır. Kendisi İle Hiçbir Anlaşmamız ve Reklam Yapması Hakkında Bir Durumumuzda Olmamıştır.

Lordbey000, Adlı Şahsı Ne Ben Ne de Oyuncularımız Tanımamaktadır. Tanıyan Oyuncularımız Olduğu Ortaya Çıkarsa Emin Olun En Şiddetli Cezayı Kendilerine Vereceğiz.

Yusuf132113, Afedersiniz Saygıda Kusur Edeceğim Bu *rospu Çocuğunun Yaptığı Durumların Farkındayız ve Binden Fazla Uyarı Yapmamıza Rağmen Devam Etti. Kendisini Banladığımızda Yan Hesaplar Açıp Sunucuya Geri Gelmektedir.

PluxTR, Kurucunuza Yapmış Olduğu Açıklamayı Haklı Buluyoruz. Biz Reklam Yapan Oyuncuları Uyarmaya Çalıştıkça Uyaracağız ve Bundan Sonra Uyarmaya Devam Etmeyeceğiz Çünkü Bu Tür Gelişimini Tamamlamamış İnsanlar İle Uğraşmak İstemiyoruz.

Wsiozi, Kendisinin Yapmış Olduğu Küfür ve Hareket Suçunu Bize Atmaya Çalışması Bile TCK 271. Maddesine Göre Dava Açılması Bile Bizim Tarafımızdadır. Kendisi Yapmadım Demesine Rağmen Tabelada Yazılanları Bile Kaydeden Logumuz Tarafından Fark Edilip Gereken İşlem Yapılmıştır.

Sonuç Olarak, Yapmış Olduğunuz Kara Propaganda İle Sonuna Kadar Uğraşacağız ve Bunun Sonunda Zaferle Ayrılan Biz Olacağız!

Not: Sunucu Paketlerini 50 Türk Lirasından Satmaya Başlayabilirsiniz :D Bizi Etkilemez.

Saygılarımla

King_Edward_VIII HanedanSurvival Yönetim Kurulu Üyesi