HAYATINIZDA EN AZ BİR KERE OYNAMANIZ GEREKEN 3 OYUN!

businessdenz

Forum Yazarı
Forum Yazarı
Minecraft Türkiye

Merhaba değerli Minecraft-Turkiye forum kullanıcıları, ben Deniz. Öncelikle konuya hoş geldiniz. Söyleyeceğim oyunlarda en az oynama sürem ortalama 30 saati buluyor ve öneri yapabilecek deneyime sahip olduğumu düşünüyorum. Sizlere en azından bir kere bile olsa oynamanız gereken üç adet oyun önerisi yapacağım.

En sevdiğim oyunla başlamak isterim.

1 - ) Assassin's Creed® Odyssey
Oyunun güncel fiyatı standart 700 TL deluxe hali ise 880 TL güncel fiyatındadır. Eğer taktiksel oyunlardan hoşlanıyorsanız sizin seveceğiniz tarzdan. Oyun içerisinde karakterinizi geliştirerek daha iyi bir savaşçı ve Assassin olabiliyorsunuz. Etkilendiğim en iyi özelliği ise gerek oyun içinde yaptığımız hareketler olsun gerekte açık dünyanın bize sunduğu sınırsın oyun zevki olsun beni benden alıyor açıkçası.

2 - ) Forza Horizon 4

Oyunun güncel fiyatı şu anda 200 TL ve bence günümüze göre normal fiyatlarda sayabilirim. Eskiden NFS tayfasından biri olarak söyleyebilirim ki bu oyun cidden araba sektöründe en iyiler kategorisinde yer almayı hak eden bir oyun. Sürüş hissiyatı ve vermiş olduğu zevkler öyle basit bir kaç kelime ile anlatılamayacak düzeyde.

3 - ) Call of Duty®: Modern Warfare®
Oyunların güncel fiyatları biraz tuzlu olsa da bence savaş oyunlarının babası sayabileceğimiz bir baş yapıt kendisi. Call Of Duty olarak çıkardığı her savaş oyununu ayrı ayrı oynadım ve açıkça belirtebilirim ki sıkıldığım tek bir saniye bile yoktu. Bana soracak olursanız oyunlar arasında vereceğiniz bu fiyatı hak ediyor. Serilerin ortalama fiyatları 500 ve 1.600 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğer hikayesi olan bir savaş oyunu istiyorsanız sektördeki en iyi bu oyun serisini oynamanızı öneririm.

Benim içinde değerli olan üç oyunu sizlerle birlikte paylaştım muhtemelen üç oyunu da zaten sizler adınız gibi biliyorsunuzdur. Oynamayan arkadaşlar bence bir an önce bu oyunları oynayıp bizlerin yaşadığı bu duyguyu yaşaması gerekiyor. Yazılar içerisinde bir kusurum olmuşsa veya hatalı bir bilgi vermiş isem kusura bakmayın yorumlar kısmında belirte bilirsiniz. İyi forumlar.

kamıkadzethegamer

Kızıltaş madencisi
Arkadaşlar, Oyun fiyatları pahalı geldiyse 80 tlye gamepass alıp bazılarını oynayabilirsiniz.