hesabım için yardım edin

sefaTR

Oduncu
Selam abiler hesabım çalındı şifrem değiştirilmiş nasıl geri alıcam 14 seviyeye kadar kastım aylarımı yıllarımı verdim gece gündüz kastım ama hesabım çalındı emeğim olmasa gerçekten takmam yeni hesap açıp devam ederim ama emek var lütfen yardımcı olun!!!

sefaTR

Oduncu
daha sabah girdim şimdi giriş yapıyom şifre yanlış diyo

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Büyük-Küçük harf uyumuna dikkat ederek yazdığına emin ol.
Eğer e-posta sende ise şifremi unuttum diyerek sıfırlayabilirsin.
Eğer hala giriş yapamıyorsan yapılabilecek birşey bulunmuyor.

Hesabının güvenliği tamamen sana ait.CraftRise bu konu ile ilgili birşey yapamaz.

sefaTR

Oduncu
e postam hangisi bilmiyorum ama daha önce yetkililerle konuştum destek açtım e posta değiştirelim dedim şifremi unuturum hesabım çalınır eder dedim kimse takmadı dc den gittim kimse bakmadı sonunda destek açtım onada cevap gelmedi zaten 6ay oldu sonunda hesabım çalındı emek verdiğim için zor geldi bana eğer gerçekten böyleyse craftriseye bidaha asla dönmem başka sv de oldu ama düzeltildi hemen dc den gittim tm dediler soru sordular halletiler IP adresi baktılar aynı mı diye sonra hesabı geri aldım yani böyle gerçekten yardımcı olmassa craftrise üzülürüm iyi günler

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
e postam hangisi bilmiyorum ama daha önce yetkililerle konuştum destek açtım e posta değiştirelim dedim şifremi unuturum hesabım çalınır eder dedim kimse takmadı dc den gittim kimse bakmadı sonunda destek açtım onada cevap gelmedi zaten 6ay oldu sonunda hesabım çalındı emek verdiğim için zor geldi bana eğer gerçekten böyleyse craftriseye bidaha asla dönmem başka sv de oldu ama düzeltildi hemen dc den gittim tm dediler soru sordular halletiler IP adresi baktılar aynı mı diye sonra hesabı geri aldım yani böyle gerçekten yardımcı olmassa craftrise üzülürüm iyi günler
Dostum anlık yaklaşık 10.000 üzerinde oynanan ve günde 100.000 üzerinde giriş yapılan bir sunucuda küçük çaplı sunucularda gördüğün kadar değer görebileceğini düşünme lütfen.Senin gibi günde kaç tane oyuncu geliyor bilinmez.Senin gibi gelen oyunculara yok IP kontrolü yok soru sorma işlemi falan yapılmaz.Hesabını başkalarına vermeseydin eğer çalınmazdı.Dediğim gibi hesap güvenliği kişiye aittir ve CraftRise bu konu ile ilgili sana birşey yapamaz.

sefaTR

Oduncu
birde ben şifremi unutmuşta ola bilirim hesabıma çevrim içi hiç olmuyo bildiğim tüm şifreleride giriyom olmuyor ?

Beratx

Kızıltaş madencisi
Merhaba,

Hesap sorumluluğu kişiye aittir. Hesabınıza gelen zararlardan Craftrise sorumlu tutulamaz.

İyi forumlar

Sping

Demir madencisi
knk hergün an az 10k online alan bir sunucunun normal kiçük sunuculardakki gibi çok fazla ilgilenecğini sanma başka svgeçerim diyosun tebiki geçebilirsin ama craftrise gibi türkiye standartlarının üstünde hitlere sahip bir sunucuyu bırakmak mı ne bilem ya