Kızılelma NETWORK - Yetkili ve Pluginer Alımı

AnadoluEfendi

Kömür madencisi
Ben Kızılelma Topluluğun Lideri Mehmet Emin, Nam-ı Diğer AnadoluEfendi... Açacağım Sunucu Başlıktan Gördüğünüz gibi Hub Sunucusu Olacaktır. İlk Sürümümüz x1.8.9 da oluşacak, İleri zamanlarda yeni sürümlere adım atmayı planlayacağız. Ama bunu tek ben yapamam, Bunun için yanıma bir kaç görevli lazım olacak.

İLETİŞİM BİLGİLERİ :
İNSTAGRAM :
@mehmetemnvdemir
GMAİL : [email protected]
DİSCORD : AnadoluEfendi#0690 / https://discord.gg/DBTN9GTk9w

KIZILELMA COMMUNİTY NASIL BİR YER OLACAK?
İlk Önce Başta dediğim Gibi 1.8.9x Sürümünde olacaktır.

- Sınırsız SLOT'lu
- Ping Değeri Düşük
- Sistemsel ve Düzenli Ortam
- 5 Ayrı Kiti Mevcut. (VİP - VİP+ - SkyVİP - SkyVİP+ - KızılVİP)
- Hub Server
- TOP10 Daki kişilere Ayrı Ödülleri (Her Oyun)
- +15 Yaş Yetkili Kadrosu
- Güvenli Ticaret için /trade komutu (Skyblock / Factions)
- Hızlı Gelişeceğiniz /Kit - /Hediye - Ada Desteği olacaktır.
- Ve AKLINIZA GELECEK BİSSÜRÜŞEY

YETKİLER VE BİLGİLERİ
KURUCULUK NEDİR? :
Kurucu, Sunucunun Sahibidir ve Yönetimin en üstünüdür.
-
YARDIMCI NEDİR? : Kurucunun Emrinde yürüyüp, Bilgi veren kişidir. Bütün Yetkililerin Başıdır. Görevlileri Kontrol edip Rapor çıkarır ve kuruculara bildirir. Ardından Oyuncuların İstekleri, Şikayetlerinide rapor edip Kuruculara bildirir.
-
ASİSTAN NEDİR? : Sunucudaki Bug ve hataları Bulup Rapor eder ve kurucuya bildirir. Ayrıca Güncelleme Notları yazar
-
PLUGİNER NEDİR? : Sunucudaki Pluginleri Editleyen, Ekleyen, Düzelten Kişilere verilir. Ayrıca HOST a erişim izni verilir.
CODDER NEDİR? : Sunucumuza Özel Plugin(KOD) Yazanlara verilir. Ayrıca HOST a erişim izni verilir
-
MODERATOR NEDİR? : Sunucudaki anlık olarak oyunun içinde oluşan sorunlarla ilgilenen ve yeri geldiğinde event yapma gibi görevleri üstlenen bir ranktır.
-
REHBER NEDİR? : Oyunculara Yardım eden, Sunucuyu yeni gelen kişilere Sunucuyu tanıtır.
-
ŞERİF NEDİR? : Oyunda Kural dışı İşler yapan oyunculara ceza verir. O cezalar ise -/Mute -/kick -/warn dır.
-
MİMAR NEDİR? : Sunucudaki Mimarları/Buildleri yapan kişidir. Mimarları Üstlenen Kişiler

PEKİ YETKİLİ NASIL OLUNUR : İlk Önce +15 Yaş ve üzeri olmak Zorunludur. Ses tonu İnce olmayacak ve uslübünü koruyacak kişi olmalıdır. Oyun Hakkında bilgi sahibi olacak birisi ve Sunucuda en az 2 saat kalmak zorundadır. BAŞKURUCU'Ya Telefon numarasını vermek zorundadır.

KADRO LİSTESİ
@✨・Kurucu - @AnadoluEfendi#0690
@✨・Kurucu - @1̷4̷x̷B̷e̷k̷o̷#0006

@📑・Yardımcı - @JordeNN#1062
@📑・Yardımcı - @Ömür#1299

@📑・Asistan - @ZeynepYtqann#5320
@📑・Asistan - @BatuhanKaramann#3719

@💻・Pluginer - @Ulas#8871
@💻・Pluginer - BOŞ
@💻・Codder - BOŞ

@✨・Moderator - @Ariesto#6104
@✨・Moderator -

@⭐・Şef - @R2stic#9549
@⭐・Şerif - @↬ιтαякηg#3147
@⭐・Şerif - BOŞ
@⭐・Şerif - BOŞ
@⭐・Şerif - BOŞ

@📓・BaşRehber - BOŞ
@📓・Rehber - @`Syronix | ✁ |#7007
@📓・Rehber - @✧𝙎𝙝𝙚𝙧𝙞𝙛𝙛#0001
@📓・Rehber - @Batwo#0002
@📓・Rehber - @✁ xKrax#7169

@🔨・BaşMimar - Şimdilik @AnadoluEfendi#0690
@🔨・Mimar - BOŞ
@🔨・Mimar - BOŞ

Shimmy

Kömür madencisi
Zula KızılElma klanı size mi ait yoksa ismi mi kundakladınız?

Quanonim

Oduncu
Coder olup launcher kodlayabilirim yada istediğiniz şeyleri yapabilirim. C# ve Python biliyorum yakın zaman içerisinde Java'ya başlayacağım.

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Ben Kızılelma Topluluğun Lideri Mehmet Emin, Nam-ı Diğer AnadoluEfendi... Açacağım Sunucu Başlıktan Gördüğünüz gibi Hub Sunucusu Olacaktır. İlk Sürümümüz x1.8.9 da oluşacak, İleri zamanlarda yeni sürümlere adım atmayı planlayacağız. Ama bunu tek ben yapamam, Bunun için yanıma bir kaç görevli lazım olacak.

İLETİŞİM BİLGİLERİ :
İNSTAGRAM :
@mehmetemnvdemir
GMAİL : [email protected]
DİSCORD : AnadoluEfendi#0690 / https://discord.gg/DBTN9GTk9w

KIZILELMA COMMUNİTY NASIL BİR YER OLACAK?
İlk Önce Başta dediğim Gibi 1.8.9x Sürümünde olacaktır.

- Sınırsız SLOT'lu
- Ping Değeri Düşük
- Sistemsel ve Düzenli Ortam
- 5 Ayrı Kiti Mevcut. (VİP - VİP+ - SkyVİP - SkyVİP+ - KızılVİP)
- Hub Server
- TOP10 Daki kişilere Ayrı Ödülleri (Her Oyun)
- +15 Yaş Yetkili Kadrosu
- Güvenli Ticaret için /trade komutu (Skyblock / Factions)
- Hızlı Gelişeceğiniz /Kit - /Hediye - Ada Desteği olacaktır.
- Ve AKLINIZA GELECEK BİSSÜRÜŞEY

YETKİLER VE BİLGİLERİ
KURUCULUK NEDİR? :
Kurucu, Sunucunun Sahibidir ve Yönetimin en üstünüdür.
-
YARDIMCI NEDİR? : Kurucunun Emrinde yürüyüp, Bilgi veren kişidir. Bütün Yetkililerin Başıdır. Görevlileri Kontrol edip Rapor çıkarır ve kuruculara bildirir. Ardından Oyuncuların İstekleri, Şikayetlerinide rapor edip Kuruculara bildirir.
-
ASİSTAN NEDİR? : Sunucudaki Bug ve hataları Bulup Rapor eder ve kurucuya bildirir. Ayrıca Güncelleme Notları yazar
-
PLUGİNER NEDİR? : Sunucudaki Pluginleri Editleyen, Ekleyen, Düzelten Kişilere verilir. Ayrıca HOST a erişim izni verilir.
CODDER NEDİR? : Sunucumuza Özel Plugin(KOD) Yazanlara verilir. Ayrıca HOST a erişim izni verilir
-
MODERATOR NEDİR? : Sunucudaki anlık olarak oyunun içinde oluşan sorunlarla ilgilenen ve yeri geldiğinde event yapma gibi görevleri üstlenen bir ranktır.
-
REHBER NEDİR? : Oyunculara Yardım eden, Sunucuyu yeni gelen kişilere Sunucuyu tanıtır.
-
ŞERİF NEDİR? : Oyunda Kural dışı İşler yapan oyunculara ceza verir. O cezalar ise -/Mute -/kick -/warn dır.
-
MİMAR NEDİR? : Sunucudaki Mimarları/Buildleri yapan kişidir. Mimarları Üstlenen Kişiler

PEKİ YETKİLİ NASIL OLUNUR : İlk Önce +15 Yaş ve üzeri olmak Zorunludur. Ses tonu İnce olmayacak ve uslübünü koruyacak kişi olmalıdır. Oyun Hakkında bilgi sahibi olacak birisi ve Sunucuda en az 2 saat kalmak zorundadır. BAŞKURUCU'Ya Telefon numarasını vermek zorundadır.

KADRO LİSTESİ
@✨・Kurucu - @AnadoluEfendi#0690
@✨・Kurucu - @1̷4̷x̷B̷e̷k̷o̷#0006

@📑・Yardımcı - @JordeNN#1062
@📑・Yardımcı - @Ömür#1299

@📑・Asistan - @ZeynepYtqann#5320
@📑・Asistan - @BatuhanKaramann#3719

@💻・Pluginer - @Ulas#8871
@💻・Pluginer - BOŞ
@💻・Codder - BOŞ

@✨・Moderator - @Ariesto#6104
@✨・Moderator -