Konu silinsin

Ares01

Oduncu
Konu silinebilir haftalar sonra iade gerçekleşmiştir

Son düzenleme:

2qke

Kütüphaneci
Sabırlı olmanız gerekirdi, belliki adamın bir sorunu var ve bunu telafi edeceğinide söylüyor. Direkt olarak kötülemek, kötü yandan bakmak ve karalamak yerine biraz daha sabretseydiniz belki istediğiniz olabilirdi.

AksuCraft

Demir madencisi
Böyle dolandırıcı youtuberler ile kesinlik ile iş yapılmamalıdır

Ares01

Oduncu
Sabırlı olmanız gerekirdi, belliki adamın bir sorunu var ve bunu telafi edeceğinide söylüyor. Direkt olarak kötülemek, kötü yandan bakmak ve karalamak yerine biraz daha sabretseydiniz belki istediğiniz olabilirdi.
Kime yaranmaya çalışıyorsunuz hiç bilmiyorum fakat ss'leri dikkatli incelemenizi tavsiye ederim ek olarak şunu da şuraya bırakayım.,
5887

rocyas

Oduncu
Kimseye bir şey yaptığım yok, biraz sabretseydiniz istediğinizi alırdınız.
1 hafta denilen şey için 18 gün beklemiş, iadesini yapsaydı? Altyapı sorununu biliyorsa diğer adama neden 1 hafta içinde çekeceğini söylüyor?

2qke

Kütüphaneci
1 hafta denilen şey için 18 gün beklemiş, iadesini yapsaydı? Altyapı sorununu biliyorsa diğer adama neden 1 hafta içinde çekeceğini söylüyor?
18 gün beklendiğini bilmiyordum. 18 gün bir reklam için bekletmek çok fazla.

JoneX

Kömür madencisi
Arkadaş benide doladırdı parayı attım sürekli oyaladı sürekli oyaladı sonra yeni hesaba geçti o hesabına yazdım seni tanımıyorum ayana yattı ssler attım. En son engelledi diyorki seni başkası dolandırmış olamaz imkansız çünkü adamın youtube videosundan discord sunucusnua girdim oradan yazdım. Benide dolandırdı birde kendi nickine 20 RC istedi helal etmiyorum o parayı inşallah öbür dünyada yanar