Lütfen Yardım Edin!

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Azcık Geç Geldim Üzgünüm.
Tam Format Attığımdam:
Camtasia Pro, Filmora X Pro, Eset Nod32 Antivirus Pro, Minecraft Launcher, Vivaldi (Vivaldi Bir Tarayıcıdır, Ben Google Kullanmıyorum),USB'den ÖZEL ve GİZLİ Dosyalar İndirdim. O ÖZEL ve GİZLİ Dosyaları Kodlamak İçin Kullanıyorum. (Kendi Oyunumu, Antivirus'ümü, ve Ona Benzer Şeyleri Kodlayıp Yapmama Yardım Eden DOSYALAR var)

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Arkadaş Zengin Çıktı :D
Neyse Tamam Bekliyorum :)
Evet Doğrudur. Dünya'daki En İyi Üniversite Olan Harvard Üniversitesini Okudum.
İşim Çok KARIŞIKDIR ve BİLMEK İSTEMEZSİNİZ!
Kendi "Evimde" (Evimin Yerini Kimse Bilmiyor, Gizli Üs Gibi Diyebiliriz. Bulunduğu Yer Türkiye'de İzmirdir. Şimdi Sorucaksınız NEDEN Türkiye'ye Geldim Diye. Çünkü: Ben İzmir'de Yani Türkiye'de Doğdum) Kendime ÖZEL Robotlar Yaptım. Ben Ne Dersem Yapıyorlar. Ama Ben Onları Pek Kullanmıyorum. Gidiyorum Kendime Pizza, Lahmacun Filan Yapıyorum. MALZEMELERİ NEREDEN BULDUĞUMU SORMAYIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ama En Sevdiğim Yemek MANTIDIR Ne Mantı Sevmek Yasak Mı? :D İşte Geçelim Baya Para Kazanıyordum Bende Direk Bi Oyuncu Bilgisayarı Aldım. Ve Minecraft Filan Oynamaya Başladım. Sonra SonOyuncu'ya Geçtim Ordanda CraftRise'a.
AMA ŞİMDİ GİREMİYORUM!!!!!!!!!!!! Şimdi HYPIXEL VE CUBECRAFT OYNAMAK ZORUNDAYIM!!!!!!!!

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Evet Doğrudur. Dünya'daki En İyi Üniversite Olan Harvard Üniversitesini Okudum.
İşim Çok KARIŞIKDIR ve BİLMEK İSTEMEZSİNİZ!
Kendi "Evimde" (Evimin Yerini Kimse Bilmiyor, Gizli Üs Gibi Diyebiliriz. Bulunduğu Yer Türkiye'de İzmirdir. Şimdi Sorucaksınız NEDEN Türkiye'ye Geldim Diye. Çünkü: Ben İzmir'de Yani Türkiye'de Doğdum) Kendime ÖZEL Robotlar Yaptım. Bana LAHMACUN Yapıyorlar. Ama En Sevdiğim Yemek MANTIDIR Ne Mantı Sevmek Yasak Mı? :D İşte Geçelim Baya Para Kazanıyordum Bende Direk Bi Oyuncu Bilgisayarı Aldım. Ve Minecraft Filan Oynamaya Başladım. Sonra SonOyuncu'ya Geçtim Ordanda CraftRise'a.
AMA ŞİMDİ GİREMİYORUM!!!!!!!!!!!! VE HYPİXEL VE CUBECRAFT OYNAMAK ZORUNDAYIM!!!!!!!!!!
SJWLKDJQWLKDJQWLKDJQWKLJD
Neyse
İnş Sorunu Çözersin

Ad Bulamadım

Altın madencisi
Görüşürüz CraftRise Artık Ben Hypixel Yada CubeCraft Oynamak Zorundayım T*T
Yada Yeni Bilgisayar Alırım. :D :D :D

Neden Hiç Düşünmedim Ki Ben Hemen Yeni Bilgisayar Sipariş Ediyorum. Diğer Bilgisayarı ÖZEL İŞLER İçin Kullanıcağım. :devilish: