MAC sürümünü ve Linux sürümünü nün launcer leri ne zaman acılır ?

Efekan23YT1

Oduncu
öncelike cok önceden cr ye 17 den fazla destek atım mac launcher aılmıyor diye 1 yıl 6 ay sonra cr acmasını sahlıyıcak bi java aklıma geldi okulda kodlama yapılan java yı eve ki pc me indirdim java sürümü jdk-8u291-macosx-x64 bu cr yi dosyalarını kurdu acılıcak sandım ama acılmadı cr de hemen desteke yazdım ve sunucu lar su an gecici olarak kapalı deni ne yaplaıyım ? sence sorunu buldum java 8 ile aılan cr launcer mac de jdk-8u291-macosx-x64 ile aılıyor .

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
öncelike cok önceden cr ye 17 den fazla destek atım mac launcher aılmıyor diye 1 yıl 6 ay sonra cr acmasını sahlıyıcak bi java aklıma geldi okulda kodlama yapılan java yı eve ki pc me indirdim java sürümü jdk-8u291-macosx-x64 bu cr yi dosyalarını kurdu acılıcak sandım ama acılmadı cr de hemen desteke yazdım ve sunucu lar su an gecici olarak kapalı deni ne yaplaıyım ? sence sorunu buldum java 8 ile aılan cr launcer mac de jdk-8u291-macosx-x64 ile aılıyor .
Bilmiyorum ama siz windows kullanın bence macos veya linux craftriseyi açarmı bilmiyorum windows kullanmak daha doğru bu tür craftrise gibi oyunlarda bence..

HüseyinTR

Kütüphaneci
Craftrise, Mac veya Linuxtan girebilmeniz mevcut, https://www.craftrise.com.tr/oyna buradan hangi işletim sisteminizi kullanıyorsanız indirin, ardından javayi silip güncel sürümü indirin.

İyi oyunlar, iyi eğlenceler

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
Konu sahibi daha yazmadan bunu yazmanız peki?
yok crnin maalesefki linux veya macos kısımları çok gelişmedi. Hala düzeltmekteler onun için;
yapsa BİLE olmayacaktır...
Zaten cr windows ile oynanılacak oyundur linux'u hack işleri için almak daha mantıklı

Linux,Mac-os gibi sistemler craftrise gibi oyunları çalıştıramaz kusura bakmayın

Olursa bilmem :D?

@HüseyinTR ayrıca bana diklenmen boş yere saçmalıktan ibaret neyse..

HüseyinTR

Kütüphaneci
yok crnin maalesefki linux veya macos kısımları çok gelişmedi. Hala düzeltmekteler onun için;
yapsa BİLE olmayacaktır...
Zaten cr windows ile oynanılacak oyundur linux'u hack işleri için almak daha mantıklı

Linux,Mac-os gibi sistemler craftrise gibi oyunları çalıştıramaz kusura bakmayın

Olursa bilmem :D?

@HüseyinTR ayrıca bana diklenmen boş yere saçmalıktan ibaret neyse..
Peki linux-mac-oc sistemlerde craftrise girmeyi denediniz mi?
Craftrise girmez diyorsunuz?