MCLine 1.8 Emek Skyblock Sunucusu | Websitemiz ve discordumuz aktiftir.

oguzhandmrr

Oduncu
Katılım
17 Nis 2021
Mesajlar
1
Beğeni
0
Puanları
0
10503


15 Nisan 2021 tarihinde açılan Emek Skyblock sunucumuz kasılmayı ve emeğinizle gelişmeyi hedefler.Haritalarımız sistemlerimizle ve her yaşa uygun olan sunucumuzla herkese hizmet vermekteyiz.gerek yetkili ekibimiz,gerek yöneticilerimiz ve emek skyblock sunucumuzun tadıyla sizlere keyifli bir oyun dileriz

Uzun süredir hedeflediğimiz bu sunucuda sizinde önerilerinizle yeni sistemler eklemeye devam edeceğiz.Bu sunucu sadece 1 aylık değil her ay hizmet etmeye devam edecektir.Güzel sistemlerimizle daha yakında daha güzel sistemlerle sizlerle beraber olacağız.Her hafta ayrı ayrı ödüller dağıtacağız.Bence yerinizi kapmalısınız.

Sunucumuzda ada leveli çoğaldıkça skylord vs. gibi ranklara atlamak olmayacaktır.Eğer çok talep olursa eklemesini de biliriz.Fakat böyle şeylere ekipçe karşıyız.Sunucuda oyuncular birbirlerinden üstün olmayacaklardır.Emeğiyle kasılmasını herkes bilmelidir.

Sunucumuza gelecek olan sevgili arkadaşlara amacımızın oyun oynarken eğlenmek,sohbet etmek ve kaliteli vakit geçirmek olduğunu hatırlatır herkese iyi günler dilerim..!

7/24 Destek ekibimiz ile her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Sunucumuzu sürekli geliştirmeye yenilikler getirmeye çalışmaya özen gösteriyoruz.

NOT:Sunucu daha yeni açılmıştır bir kaç eksik olabilir lütfen bulursanız bize discorddan ulaşın.
NOT:Bilgisayarım kötü olduğu için oyundan ss'ler alamadım ileride alabilirsem düzenlerim.

https://discord.gg/N8C2WEQZQm

İYİ FORUMLAR...
 
Üst