minecraft eski dünya oturumuna dönmek

yagizken55

Oduncu
merhaba bugün çok geliştiğim dünyamda endde öldüm haliyle tüm eşyalarım gitti acayip manyak gelişmiştim o yüzden şuan çok üzgünüm ve psikolojik olarak çöktüm sizden istediğim şey eski minecraft dünya oturumuna geri dönmemi sağlicak bi yöntem lütfen arkadaşlar çok kötü oldum alt f4 ile denedim olmadı minecrafttan soğudum resmen lütfen yardım edin

R2stic

Kömür madencisi
Bazen herkesin başına bu gibi zor durumlar gelebilir. Bunun oyun olduğunu bilerek oynarsan daha yararlı olur. Küçük bir oyunun psikolojini etkilemesine değmez :D
Sorunun cevabına gelirsek sanırım eski öldüğün yeri bulmak dışında benim bildiğim bir çözüm yok. Bol şans...

FoxsKid

Demir madencisi
Dostum geri dönmenin tek yolu aldığın saveler olucaktır. Bu save dosyalarını kendin elle daha önceden yedeklemen gerekiyordu, böyle bir dünyan varsa bunu yapman gerekirdi, yine de çok üzüldüm. :(
İyi Forumlar!
FosKid

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
merhaba bugün çok geliştiğim dünyamda endde öldüm haliyle tüm eşyalarım gitti acayip manyak gelişmiştim o yüzden şuan çok üzgünüm ve psikolojik olarak çöktüm sizden istediğim şey eski minecraft dünya oturumuna geri dönmemi sağlicak bi yöntem lütfen arkadaşlar çok kötü oldum alt f4 ile denedim olmadı minecrafttan soğudum resmen lütfen yardım edin
Tabiki de böyle bir şey mümkün değil ama .minecraft kısmından dünyayı bulup save dosyalarına ulaşabilirsen.
Eski haline getirme şansın olabilir.
İyi oyunlar :)