Minecraft PVP Nasıl Geliştirilir?

Responza

Demir madencisi
2349

Minecraft PVP Nasıl Geliştirilir?

Merhaba dostlar, bu konumda PVP nasıl geliştirilir bu konu hakkında sizlere bilgiler vereceğim. Birçoğumuz Minecraft adlı oyunda çok güzel oynayamıyoruz ve bu canımızı sıkmaya başlıyor

Peki ne yapmalıyız?

· "Jitter click (hızlı tıklama) yapmalı mıyız?" Sorusuna yanıt olarak bence bu aiminize göre değişmektedir. Eğer hiç jitter click yapmadıysanız yapmanızı önermem çünkü normal tıklama ile daha iyi aim alabilirsiniz.

· Kesinlikle makro programları kullanmayın. Bu sizin pvpde gelişmenizi engelleyecektir ve diğer oyuncularında hakkına gireceksiniz.

· PVP'de gelişmek için çok iyi bir mouseya ihtiyacınız olmaz. Tabikide kötü bir mouse kullanıyorsanız değiştirilmelidir fakat dünyaların parasını veripte mouse almak saçmadır.

· Olta kullanmayı bilmiyorsanız hemen öğrenmek için uğraşın çünkü olta pvpde önemli bir alettir.

· Oyuna girmeden önce kendinizi biraz ısındırın. Eliniz bir işe ne kadar yatkın olursa o kadar iyi olur.

NOT : KENDİM KESİNLİKLE İYİ BİR PVPCİ DEĞİLİM, SADECE BUNLAR BENİM KENDİ DÜŞÜNCEMDİR.

Kısacası iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız kendinize güvenmeniz gerekmektedir. Kendine güveni olmayan kimse yaptığı işte başarılı olamaz.
Böylece PVP derecenizi birazda olsa arttırabileceksiniz.
Bunların hemen yararı olmayacaktır.
Bu konumda da yeteri kadar bildiklerimi siz değerli forum üyelerine aktarmaya çalıştım. Umarım sizler içinde yararı olmuştur.

İYİ FORUMLAR...

FogZz

Kızıltaş madencisi
Sanırım hâlâ Olta gibi sadece "Buhc, Skywars, SG" sadece bu oyunlarda kullanılan eski PVP araçlarını önemli sanıyorlar. :D