Moralim Sıfır

mortalstroke

Kızıltaş madencisi
4-5 yıldır gözlük kullanıyordum gözlük 5 ay önce kırıldı.2 gün önce hastaheneye gittim gözlüğü yaptırdı annem.Yarın gelicek gözlük gidib alıcaz.Sol gözüm yüzde 10 gördüğünden bilgisayara başında çok oturmucam her gün 30 dakika filan oda gözlükle.Moralimi düzelticek bir şeyler söyleyin beyler

ecaxl

Demir madencisi
Bence , ders çalışıp dışarıda arkadaşların ile dolaşabilirsin sıkıldığında Saftirik okumanı tavsiye ederim , Her yaşa uygun

Geçmiş Olsun.

Ahmet2177

Kömür madencisi
Kardeşim Öncelikle Geçmiş Olsun. Bence ecaxl Adlı Kişi Haklı Dışarıda Arkadaşların İle Vakit Geçir. Unutma Hayat Bilgisayardan İbaret Değildir. Herkesin Dışarıda Dolaşıp Hobiler Edinmeye Hakkı Vardır. Bence Sende Hobiler Bulup Bunları Yapmaya Çalışmalısın.
Aslında Bende Tam Tersi Olarak Bilgisayarda Çok Vakit Geçiriyorum Ve Bunun Farkındayım. Ama Sana Söylediklerimi Kendi Üzerimde Deneyim Daha Sosyal Bir Kişi Olmaya Çalışıyorum. :);)

ZediaphBack

Kütüphaneci
Bu bir sorun olmamalı hayatında her insanın kendine göre sorunları vardır bilgisayar emin ol hayatında hiçbir yer kaplamıyor en gereksiz olaylardan birisi eğitimine ağırlık verdiğin zaman sana temenni ederim ki bilgisayardan daha fazla mutlu edicektir seni