Oynaya basınca oyuna girmiyor ?

RedS

Kömür madencisi
RiseLauncher da oynaya basıyorum 1 saat oldu hala aynı.Acaba sizdede öylemi çünkü 1 haftadır oyuna giremiyorum.
NOT:Zaten destek açtım,burda amacım belki sizdede olup siz çözmüssünüzdür diye burdada konu açıyorum.
Acaba nasıl çözebilirim lütfen yardım edin 1 haftadır giremiyorum oyuna.

Crefax

Rafa
RiseLauncher da oynaya basıyorum 1 saat oldu hala aynı.Acaba sizdede öylemi çünkü 1 haftadır oyuna giremiyorum.
NOT:Zaten destek açtım,burda amacım belki sizdede olup siz çözmüssünüzdür diye burdada konu açıyorum.
Acaba nasıl çözebilirim lütfen yardım edin 1 haftadır giremiyorum oyuna.
Merhaba,

Launcheri silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.
%appdata%/.craftrise dosyasını tamamen silip tekrar launcher ile girmeyi deneyebilirsin.
Oyuna verdiğin ram az ise arttırıp tekrar deneyebilirsin

hiçbir şekilde çözülmediyse oluşturduğun destek talebine cevap gelmesini veya launchere güncelleme gelmesini bekleyebilirsin genel bir hataysa güncelleme ile çözülebilir.

RedS

Kömür madencisi
Merhaba,

Launcheri silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.
%appdata%/.craftrise dosyasını tamamen silip tekrar launcher ile girmeyi deneyebilirsin.
Oyuna verdiğin ram az ise arttırıp tekrar deneyebilirsin

hiçbir şekilde çözülmediyse oluşturduğun destek talebine cevap gelmesini veya launchere güncelleme gelmesini bekleyebilirsin genel bir hataysa güncelleme ile çözülebilir.
o dediklerinizin hepsini yaptım ama malesef sonuç aynı ve 5 6 arkadaşımda daha bu hatanın aynısı var inşallah diğerki güncellemeye çözülür :) teşekkürler cevap verdğiniz için.

2qke

Kütüphaneci
Bilgisayarın perfonmansına göre o kısmın süresi değişiyor, bilgisayarınızdaki tüm driverlerin güncel olduğunu kontrol edin. Bu konuda Driver Booster size yardımcı olacaktır.

RedS

Kömür madencisi
Bilgisayarın perfonmansına göre o kısmın süresi değişiyor, bilgisayarınızdaki tüm driverlerin güncel olduğunu kontrol edin. Bu konuda Driver Booster size yardımcı olacaktır.
pc ye yeni format attım ve tüm driverları "driver booster" ile güncelledim zaten yaklaşık 4 5 gün önce .

RedS

Kömür madencisi
O zaman destek talebi açın veya yeni güncellemeyi bekleyin.
destek zaten sürekli aynı cevabı veriyor yani başka cevap verdiği yok tek çare diğer güncellemeyi beklemek ama o da nezaman gelir bilemiyorum ve vip üyeliğimde vardı yani süresi geçiyor malesef

2qke

Kütüphaneci
destek zaten sürekli aynı cevabı veriyor yani başka cevap verdiği yok tek çare diğer güncellemeyi beklemek ama o da nezaman gelir bilemiyorum ve vip üyeliğimde vardı yani süresi geçiyor malesef
Destek sizden bir şey yapmanızı istiyorsa, sorun kişisel bilgisayarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Desteğin dediği şeyleri yerine getirdiğinizde sorun çözülecektir.