Play.Bezgin.Net | Bezgin Network | Geleceğin Hub Sunucusu | BezginNW, Yetkilileri Aranıyor...

EfsaneuslanmazNW

Kömür madencisi
Katılım
26 Ocak 2021
Mesajlar
9
Beğeni
0
Puanları
10
Öncelikle kendimi tanıtayım: Ben Batuhan Emre Zengin. Ben, 2018 yılından itibaren yazılıma ve kodlamayla uğraşan biriyim. Yakın bir zamanda kurmuş olduğum BezginNW adlı minecraft sunucum için yetkili arayışı içindeyim. Bu yolda beni destekleyecek insanlar arıyorum. Hadi geçelim hakkımızda ve yetkili alımımıza!

Biz Kimiz?
Biz, 2020 yılından beri aktif olarak hizmet veren bir hub minecraft sunucusuyuz. Sunucumuzda OpSkyBlock, SkyBlock, BedWars, Survival, The Bridge, Faction, SkyWars ve daha fazlasını içimizde barındırıyoruz.

Yetkili Olmadan Bilinmesi Gerekilenler:
Sunucumuzda birçok oyun barındırdığı için her birine özel olarak bakacak ve kontrol edecek insanlar gerekmektedir. Bu yüzden yetkili olmak istiyen arkadaşlarımız, sadece 1 sunucuda yetkili olabilmektedir. Ancak bu kural, bazen çiğnenebilir. Aktiflik durumuna göre bu arttırılabilir veya azaltılabilir.

2-) Saygı ve doğru sözcük kullanımı: Biz(Özellikle ben), kibar, nazik ve doğru sözcük kullanmayı bilmiyen kişilerle çalışmamaktayız. Bu kurala uymak çok ama çok önemlidir.

3-) Bu süreçte bizi asla yarı yolda bırakmayacak insanlar arıyoruz: Çogu insan, hemen yetkili olup bırakıyor ancak biz, sonuna kadar götürürüm diyen insanlarla çalışmak istiyoruz.

Yetkili Alımlarımız:
- Sponsor
- Rehber (Buradaki kişiler, ileri safalarda Moderatör veya Admin olabilmektedirler.)
- Reklamcı (Sunucumuza insan getirecek kişi)
- Builder

Yetkili olmak istiyen arkadaşlarımız, ücret talep etmeden çalışmalıdırlar. Bu gönüllü arkadaşlarımıza, gelecekte para verebiliriz.(Serverimiz büyüdükten sonra(Kesin değil!))

Yetkili alımımızı sunucu üzerinden yapmaktayız. Sunucuya girerek yetkili olmak istediğiniz bize bildirebilirsiniz.


Yetkili Kadromuz:
Bezgin - Kurucu/Yönetici
kraloyuncuyum10 - Faction Rehberi


Sunucu Adresimiz: play.bezgin.net
İnternet Sitemiz: mc.bezgin.net/play.bezgin.net (Yapım Aşamasındadır.)
 
Son düzenleme:
Üst