play.knightnw.com - HUB Sunucu 1.8x/1.13 - OPSkyBlock / Factions / Survival / KitPvP - Durma Sende Aramıza Katıl!

DarkSad

Kaşif
Sunucu güzel, Yapılar da gayet iyi sistemlerden daha fazla bahsedilirse iyi olabilir.
Başarılı

ecaxl

Demir madencisi
Sunucuda bende oynuyordum bir aralar sunucu güzel yapılarda güzel, konu tasarımı başarılı sistemlerden bahsetmemişsiniz bahsedilirse iyi olabilir.
İyi Forumlar

ecaxl der ki :

798

FogZz

Kızıltaş madencisi
Konu tasarımını ve Mimari yapılarınızı geliştirmelisiniz, başarılar dilerim.

ErenAslan

Kömür madencisi
Sunucu güzel, Yapılar da gayet iyi sistemlerden daha fazla bahsedilirse iyi olabilir.
Başarılı
Sunucuda bende oynuyordum bir aralar sunucu güzel yapılarda güzel, konu tasarımı başarılı sistemlerden bahsetmemişsiniz bahsedilirse iyi olabilir.
İyi Forumlar

ecaxl der ki :

Ekli dosyayı görüntüle 798
Konu tasarımını ve Mimari yapılarınızı geliştirmelisiniz, başarılar dilerim.
Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.
Gözünüze kötü gelen yerleri belirtirseniz düzenleyebiliriz. Bu arada oyuna girdiğiniz ad nedir? @FogZz

iTaKka

Oduncu
Sunucu güzele benziyor, gelişmeniz dileğiyle...

FurkanEmre57

Oduncu
Reklama Bakıp İp Yi Kaydedecek Veya Servere Üye Olup Oynayacak Arkadaşlara Sesleniyorum Yaptığınız Hayatınızın En Büyük Hatası Olur.
Nedenini Açıklayayım.
1-Kalite Kokup Ama 0 Kaliteye Sahip Olan Tek Server.
2-Düşük Ping 0 Lag Diyip Lagdan Hareket Edemeyeceğiniz Bir Server.
3-Pluginler Çöp Olup Plugincisiyle Bile Kavga Eden Bir Kurucuya Sahip.
4-Önüne Gelen Yetkili Alınan Bir Server.
5-İtem Düşmeyen Bölgelerde CombatLog Yüzünden Giydiğiniz İtemlerin Düştüğü Tek Server.
6-3 Yıldır Açık Olup Daha 50 Online Çekemeyen Bir Server.
7-Ve En Önemlisi Oyuncularına Önem Göstermeyen Bir Server.
Size Bu Serverda Yaşadığım Sorunları Söyleyeyim mi ? Tabi Hemen Söylüyorum.
Serverde Aşırı Lag Var Ve Hitler Kötü Günlük En Az 2 Defa Res Atıyorlar Bu Sebepten Habire Bir Bakım Felan.
Serverde Arena Bölgeleri Var İtem Düşmeyen Bölgede Ws Girdiğinizde Java Vesayre Yüzünden Oyundan Atılırsanız Envanterinizdekiler Gitmez Fakat Giydiğiniz Edit Kafa Ve Setleriniz Düşer Her Neyse Bana Ait Ve Değeri 60 Tl Olan Kafa Java Sebepli Oyundan Atılmam Sonucunda Düştü Envanter Korunan Yerde Ve Bana Söylene Şey CombatLog Sorunun Bizim Hatamız Değil. Oyunculara Anlayış Yardım 0.
YANİ SİZE BU SERVERDE OYNAYIP EMEK HARCAMAZINI VE PARA YATIRMANIZI HİÇ TAVSİYE ETMEM.
4581
4582