Riceclient Hata

Lynkox

Kömür madencisi
Riceclient #8 Riceclient Verileri doğrulanamıyor diye bir hata veriyor silip tekrar yükledim 1.girmemde çalıştı oyundan attı sonra 2. girmemde yine hata verdi yardımcı olur musunuz hata.png

Huseyin_mc

Nether kaşifi
Riceclient #8 Riceclient Verileri doğrulanamıyor diye bir hata veriyor silip tekrar yükledim 1.girmemde çalıştı oyundan attı sonra 2. girmemde yine hata verdi yardımcı olur musunuz Ekli dosyayı görüntüle 8577
Oyunu Silip Sonra .craftrise Klasörünüde Siliyoruz Ve Yeniden Yüklüyoruz Olmassa Desteğe Başvuruyoruz.

İYİ GÜNLER!

Lynkox

Kömür madencisi
Oyunu Silip Sonra .craftrise Klasörünüde Siliyoruz Ve Yeniden Yüklüyoruz Olmassa Desteğe Başvuruyoruz.

İYİ GÜNLER!
yaptım ama oyun zaten .craftrise klasöründe değil mi bende başka bişey yok ? ve ztn desteğe başvurdum aynı şeyi dediler

Lynkox

Kömür madencisi
Oyunu Kapatmicaniz Silip Yeniden Yüklüceni Beni Hangi Kafadan Dinliyorsun

İYİ GÜNLER!
.craftrise klasörünü silip defalarca oyunu tekrar kurdum oyunu ilk kurduğumda kurulma işlemibittikten sonra oynuyorum daha sonra oyuna girdiğim zaman hata veriyor yani .craftrise klasörünü silip oyunu tekrar kurdum

Son düzenleme:

Huseyin_mc

Nether kaşifi
.craftrise klasörünü silip defalarca oyunu tekrar kurdum oyunu ilk kurduğumda kurulma işlemibittikten sonra oynuyorum daha sonra oyuna girdiğim zaman hata veriyor yani .craftrise klasörünü silip oyunu tekrar kurdum
Olmuyorsa Sizde Sıkıntı Vardır.

İYİ GÜNLER!

2qke

Kütüphaneci
.craftrise klasörünü silip oyunu siteden tekrar indirip kurduğunuz zaman sıfırdan inmiş gibi oluyor. Dener misiniz?

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Riceclient #8 Riceclient Verileri doğrulanamıyor diye bir hata veriyor silip tekrar yükledim 1.girmemde çalıştı oyundan attı sonra 2. girmemde yine hata verdi yardımcı olur musunuz Ekli dosyayı görüntüle 8577
Böyle hata alanlar:
İlk önce .craftrise klasörünü silip siteden tekrar yükleyin.
Olmuyorsa Java'yı silip tekrar yüklemeyi deneyin.
Yine de Olmamışsa Java izinlerini CraftRise'a açın.
Her şeyi yaptığınız halde olmazsa tekrardan bana yazın :)