Duyurular RiseClient şimdi BETA olarak yayınlandı!

furzz

Oduncu
Bu bir client sorunu mu veya benden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama çözümünü söylerseniz mutlu olurum.
Clientte mod ayarlarından
1.7 animasyonlarını açınca ve elimde hiçbir şey olmayınca ( boş slottayken )
sanki x-ray açmışım gibi blokların içleri gözüküyor ve önümdeki değil de arkasındaki bloklar gözüküyor.
Sebebini biliyorsanız lütfen söyleyin onun dışında Client mükemmel.

Hasan Emre

Oduncu
Bu bir client sorunu mu veya benden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama çözümünü söylerseniz mutlu olurum.
Clientte mod ayarlarından
1.7 animasyonlarını açınca ve elimde hiçbir şey olmayınca ( boş slottayken )
sanki x-ray açmışım gibi blokların içleri gözüküyor ve önümdeki değil de arkasındaki bloklar gözüküyor.
Sebebini biliyorsanız lütfen söyleyin onun dışında Client mükemmel.
bendede aynısı oldu

gesgsegsegseg

Oduncu
Merhaba ben önceden banlanmıştım ve banım açıldığında riseclient ile giriş yapmamı istedi bende yaptım fakat hala şöyle diyor "önceden hile nedeniyle banlandığınız için riseclient ile giriş yapmak zorundasınız" fakat zaten riseclient ile giriş yapmıştım
ACİLLL CRAFTRISE CEVAPVERRR

DarkSad

Kaşif
Merhaba ben önceden banlanmıştım ve banım açıldığında riseclient ile giriş yapmamı istedi bende yaptım fakat hala şöyle diyor "önceden hile nedeniyle banlandığınız için riseclient ile giriş yapmak zorundasınız" fakat zaten riseclient ile giriş yapmıştım ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Bu diyeceklerini destek üzerinden söyle burası destek forumu değil.

800mustafa88

Oduncu
BENDE HATA VERİYOR CLİENT GÜNCELLEME VAR DİYOR GÜNCELLİYOM HATA DİYOR HELP

ItsNotnig

Oduncu
Sevgili CraftRise oyuncuları ve forum üyeleri,

Uzun süredir beklenen ve duyurularını yaptığımız Launcher hâlâ yapım aşamasındadır. RiseClient ise BETA aşamasına geçiş yapmıştır. Bu sebeple, RiseClient'i yayınlama kararı almış bulunmaktayız.

RiseClient kullananlara ne gibi avantajlar sunuluyor?
  • Ücretsiz pelerin değiştirme hakkı!
  • Coin kazanmalarda 2 kat fazla kazanma hakkı!
  • Daha akıcı PvP sistemi!
  • Özel modlar!
  • Hile tespit sistemlerinde sorun oluşmama garantisi!
  • CraftRise yeniliklerine önceden ulaşabilme fırsatı!

RiseClient nereden indirilir?

RiseClient'i indirmek için web sitemize uğramanız yeterli! Buraya tıklayarak indirin.

RiseClient nasıl kurulur?

RiseClient'i kurmak için öncelikle indirmeniz gerekmektedir, indirdikten sonra aşağıdaki maddeleri sırasıyla uygulayın.
  • İndirdiğiniz ".zip" dosyasını açın ve içindeki klasörü "%appdata%/.minecraft/versions" klasörüne sürükleyin.
  • Her zaman kullandığınız Launcher'ı tekrar açın ve RiseClient sürümü kullanın.
  • Evveeeett, işte bu kadar kolay!

%appdata%'ya nasıl girebilirim?
- Başlat menüsünden "Çalıştır" ı aratın ve açın. Daha sonra çıkan kutuya "%appdata%" yazın ve açılan klasörden ".minecraft/versions" klasörlerini açın bu kadar!

Ayrıca, şu videoya göz atabilirsiniz:
ya güncelleme var diyo hiç bi şey olmuyo

furzz

Oduncu
virüs var diyo anti virüs programı
Kardeşim virüs olarak algılamasının sebebi programın yabancı program olmasıdır büyük ihtimalle. Fakat öyle değilse yinede indirebilirsin ben indirdim virüs falan yok rahat ol.