SERİ YARDIM PLS

Rampogeiht

Kömür madencisi
Beyler ben bu gece Chess_Boy99'un resorcepacks folderını yükleyip kendi folderımla değiştirdim.Ve sonrasında oyuna girdiğinde ''Texture Packs'' bölümüne tıkladığımda oyun donup crash vermeye başladı. Çözümünü bilen veya bir tavsiyesi olan varmı ?

DarkSad

Kaşif
Yanlış bir şey yapmış olabilirsin, bu olaylar gerçekleşmeden önce ki haline getir ve tekrar dene. Dosyalar ile alakalı bir sorun olabilir.

Rampogeiht

Kömür madencisi
Yanlış bir şey yapmış olabilirsin, bu olaylar gerçekleşmeden önce ki haline getir ve tekrar dene. Dosyalar ile alakalı bir sorun olabilir.
Sağol dostum bi kaç packi sildim ve düzeldi ilgilendiğin için teşekkürlerimi sunarım.

AzeriToghrul

Kömür madencisi
Arkadaşlar ben premium hesabımla kayıt olmak istiyorum.Ama Premium emailimi başka korsan hesabımda kullandım.Ne yapa bilirim?Lütfen yardım edin,premium hesabımla kayıt olamıyorum.

Crefax

Rafa

AzeriToghrul

Kömür madencisi
Beyler ben bu gece Chess_Boy99'un resorcepacks folderını yükleyip kendi folderımla değiştirdim.Ve sonrasında oyuna girdiğinde ''Texture Packs'' bölümüne tıkladığımda oyun donup crash vermeye başladı. Çözümünü bilen veya bir tavsiyesi olan varmı ?
ChessBoyun rp folder linkini ve ya videosunu atarmısın rica edersem? (Video olsa iyi olur)

insanazor

Kızıltaş madencisi
Texture Pack 120x120 ise Minecraft kaldiramamis olabilir.