Diliniz/Irkınız nedir ?

• Türkçe/Türkiye

• English/England

• American english/USA

• Azerbaycanca/ Azərbaycan

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

AhmetMahmutBurcak

Kömür madencisi
Merhaba arkadaşlar ben ahmet.Mimar olmak için bir sunucu arıyorum.Eğer sunucunuz varsa söyleyin ben de geleyim.Mimar olabilirim ve buildim fena değil.

ÖNEMLİ NOTLAR :
1 - EĞER BENİ MİMAR YAPMIYCAKSANIZ SUNUCUNUZA ÇAĞIRMAYIN.

2 - SUNUCUNUZ CRACKLİ DEĞİLSE GİREMEM.

3 - SUNUCUNUZ MODLUYSA 1.7.10 YAPIN SÜRÜMÜ.

Örnek olarak yaptığım buildlerden birini gösteriyim :

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

FogZz

Kızıltaş madencisi
Umarım kalp kırmak gibi olmaz. Dostum kendine Mimar demen için kendini geliştirmen lazım, sana tavsiyem VoxelSniper, WorldEdit, WorldPainter (WorldPainter bir programdır internetten Tutoriallerini izleyebilirsin" GoBrush, GoPaint, Voxelart gibi mimari de önemli etkenler de sağlayan gerekli Plugin ve Programları öğrenmeni tavsiye ederim. (Bu arada şuan aklıma gelmeyen bazı gerekli şeyler de var onları internette ufak bir araştırma yapabilirsin.)

insanazor

Kızıltaş madencisi
WorlEdit gibi pluginleri biliyor ve kullanabiliyor isen discord üzerinden bana ulaşabilirsin.
TrakyalıArslan#4428

Rayleigh

Kızıltaş madencisi
Hevesini kırmak istemem ama yapılarının basit olduğunu düşünüyorum veya göstermiş olduğun fotoğraflar 5 dakikalık şeyler. Küçük yapılar göstererek ilgi toplayamazsın. Yerinde olsaydım Spawn veya warp haritaları paylaşmayı denerdim.

AhmetMahmutBurcak

Kömür madencisi
Hevesini kırmak istemem ama yapılarının basit olduğunu düşünüyorum veya göstermiş olduğun fotoğraflar 5 dakikalık şeyler. Küçük yapılar göstererek ilgi toplayamazsın. Yerinde olsaydım Spawn veya warp haritaları paylaşmayı denerdim.
Umarım kalp kırmak gibi olmaz. Dostum kendine Mimar demen için kendini geliştirmen lazım, sana tavsiyem VoxelSniper, WorldEdit, WorldPainter (WorldPainter bir programdır internetten Tutoriallerini izleyebilirsin" GoBrush, GoPaint, Voxelart gibi mimari de önemli etkenler de sağlayan gerekli Plugin ve Programları öğrenmeni tavsiye ederim. (Bu arada şuan aklıma gelmeyen bazı gerekli şeyler de var onları internette ufak bir araştırma yapabilirsin.)
Yoo yoo hiç kalbim kırılmadı veya hevesim geçmedi tam aksine bu mesajlar bana faydalı oluyor

AhmetMahmutBurcak

Kömür madencisi
Aga bee geçmişte nekadar çok siteye duyurmuşum.

Mimarlıktan da vazgeçmiştim yetkililerin konuyu kapatmasını bekleyelim.